В Центрі комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю м. Києва відбувся перший випуск вихованців

В Центрі комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю м. Києва відбувся перший випуск вихованців. кирило фесик, київ, центр комплексної реабілітації, випуск, інвалідність

В Центрі комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю м. Києва відбувся перший випуск вихованців. кирило фесик, київ, центр комплексної реабілітації, випуск, інвалідність

Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Кирило Фесик завітав на перший випуск до Центру комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю м. Києва:

“Сьогодні (7 вересня – ред.) завітав до місця, з яким у мене найбільший емоційний зв’язок з усіх місць в нашому районі. В реабілітаційному центрі на Вишгородській, тут сьогодні відмічали перший випуск. Був приємно вражений талантом, натхненням та любов’ю до життя, яким були наповнені всі виступи учнів реабілітаційного центру. І дуже важливо, що дітки тут не тільки отримують реабілітацію та лікування, але і розвивають свій творчий потенціал, який теж є частиною реабілітації і розвитку особистості!

Звичайно, завітав не з пустими руками. Подарував два нових візочки, один від себе особисто, один від міжнародних донорів.

Хочу подякувати всьому педагогічному складу реабілітаційного центру і окремо керівництву в особі Вероника Безлер та Людмилка Гайдей, ви дійсно створили унікальну, сімейну атмосферу, де професіоналізм гармонічно поєднується з людяністю та щирим бажанням допомагати людям з особливими потребами.

Також хочу подякувати батькам, за те скільки сил, любові та віри ви вкладаєте у своїх дітей. Мені не зі слів відомо, як це виховувати дитину з особливими потребами”.

Оболонська районна в м.Києві Державна Адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*