В Центрі реабілітації “Гармонія” розпочали роботу літні інклюзивні табори

В Центрі реабілітації “Гармонія” розпочали роботу літні інклюзивні табори. вінниця, відпочинок, соціалізація, табір, центр реабілітації гармонія

В Центрі реабілітації “Гармонія” розпочали роботу літні інклюзивні табори. вінниця, відпочинок, соціалізація, табір, центр реабілітації гармонія

Вінниця. 29 травня в Міському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк запрацювали інклюзивні табори для дітей та дорослих. Програма табору для різної вікової категорії розрахована на 5 днів, з різними інтерактивами, щоб кожному було цікаво та комфортно проводити час.

Цей відпочинок допоможе не лише відпочити в колі однодумців, але й навчатись до самостійного життя без сторонньої допомоги, зазначила директорка центру Олена Чорнобривенко.

“Метою табору є соціалізація. Війна внесла свої корективи, адже при шкільних таборах під час тривоги дітям з інвалідністю та доглядачам важко дістатись до укриттів. Тому цьогоріч вирішили зробити табір в центрі реабілітації «Гармонія», але також будуть виїздні цікавинки”, — розповіла директорка Центру.

На учасників табору чекатимуть: руханки, ігри, квести, майстер-класи, екскурсії на туристичному трамваї, відпочинок на катамаранах та природі. Наразі табори в загальному налічують 50 зареєстрованих учасників. Серед них дванадцятирічна Поліна. Дівчинка розповіла що щороку свій літній відпочинок проводить у центрі “Гармонія”.

«Мені подобається проводити час у таборі. Робити листівки або ж печиво пекти. Найбільше мені запам’яталося приготування бургерів. Вони виявились дуже смачними”, — пригадує дівчинка.

Мати Світлана Філатова розповіла, що участь в таборі її син бере в перше, але позитивні настрої хлопчика помічає з перших хвилин.

“В таборі запланована цікава програма та веселощі. Тому позитивно ставлюсь до таких таборів, адже війна забрала трохи соціуму, де можна було б дітям відпочити, поспілкуватись та пограти. Табір — це не лише відпочинок для діток, але й адаптація дітей у буденному житті”, — зазначила жінка.

Триватимуть інклюзивні літні табори до 14 липня.

«Моя Вінниця»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*