В Івано-Франківську реалізовували проект «Аніматерапія, як метод реабілітації молодих інвалідів з проблемами розумового розвитку»

В Івано-Франківську реалізовували проект «Аніматерапія, як метод реабілітації молодих інвалідів з проблемами розумового розвитку». аніматерапія, інвалідів, person, smile, clothing, wall, indoor, floor, human face, group, boy, woman. A group of people posing for the camera

_1_10_2_animaterapiya3_1

Громадська організація «ЛАДА» за підтримки департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації реалізовувала проект «Аніматерапія, як метод реабілітації молодих інвалідів з проблемами розумового розвитку».

Аніматерапія включає в себе взаємодію з птахами, котами, собаками, декоративними кроликами, рибками та іншими тваринками, що сприяють розвитку емоційної та інтелектуальної сфери, в тому числі інвалідів з проблемами розумового розвитку.

В ході реалізації проекту відбувся ряд тренінгів та практичних занять. Під час їх проведення психологи та соціальні педагоги вивчили відношення молодих інвалідів з розумовою відсталістю до різних видів тварин з метою попередження напружених ситуацій, загострення фобій і страхів. За допомогою методів арт-терапії, визначили з якого роду тваринами асоціюють себе молоді особи, а також сприяли зниженню рівня стресу. Закріплено навики нової поведінки та прояву позитивних емоцій. У практичній частині освоєно навики спілкування та догляду за котами і собаками різного віку. Батьків ознайомлено з позитивними практиками іпо- та дельфінотерапії.

Незабутні враження від живого спілкування з тваринами під час подорожей в «Будинок сірка», кінно – спортивного клубу «Wesendorf» с. Павлівка Тисменицького району, дельфінарій «Оскар» м. Трускавець. Знайомство зі світом тварин, хижаків, приматів екзотичних тварин з усіх кінців світу на облаштованій території зоопарку «Лімпопо» у смт. Меденичі Дрогобицького району Львівської області надовго будуть у спогадах учасників проекту.

_1_10_2_animaterapiya1_2

_1_10_2_animaterapiya2_3

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*