В Мукачеві проводять реабілітацію для людей, які пережили інсульт

В Мукачеві проводять реабілітацію для людей, які пережили інсульт. мукачево, ерготерапія, лікарня, хвороба, інсульт

В Мукачеві проводять реабілітацію для людей, які пережили інсульт. мукачево, ерготерапія, лікарня, хвороба, інсульт

Вони заново вчаться ходити, говорити, та виконувати звичайні дії. Кожен крок на шляху до повноцінного життя для людей які перенесли інсульт – як перший. Ця хвороба настає несподівано, й протягом кількох годин може зробити людину інвалідом. Щосекунди у світі інсульт калічить життя однієї людини, і дедалі більше – молодь.

В Мукачівській лікарні створені усі умови для порятунку таких людей. Реабілітація хворого розпочинається в перші 24 години після інсульту – розповіла фізичний терапевт Наталія Гвоздак.

До кожного пацієнта тут індивідуальний підхід. Велику роль медики приділяють ерготерапії – «лікування дією». Ціль ерготерапії – не просто відновити втрачені чи обмежені функції руху та координації, але і заново навчити людину жити в нових для неї умовах. Допомогти їй досягти максимальної самостійності та незалежності в побуті, – пишуть на сторінці Мукачівської міської ради.

Лікар-ерготерапевт займається покращенням якості життя пацієнта, допомагає йому координувати рухи і займатися звичними справами – заново навчитися доглядати за собою: одягатися, роздягатися, митися, їсти, спілкуватися. Та для того щоб людина знову відчула радість життя й стала самостійною потрібен час, багато зусиль, підтримка та любов рідних. Надзвичайно важливо, кажуть лікарі, щоб саме рідні продовжували займатися ерготерапією з хворим вдома, інакше усі їхні зусилля будуть марними.

«Мукачево.today»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*