В обласному спеціалізованому будинку дитини нового типу пройшли реабілітацію понад триста пацієнтів (ФОТО)

В обласному спеціалізованому будинку дитини нового типу пройшли реабілітацію понад триста пацієнтів (ФОТО). дцп, кропивницький, будинок дитини, лікування, інвалідність, indoor, floor, wall, couch, room, ceiling, house, bed, sofa bed, playground. A colorful living room

В обласному спеціалізованому будинку дитини нового типу пройшли реабілітацію понад триста пацієнтів. дцп, кропивницький, будинок дитини, лікування, інвалідністьКропивницький. Понад три роки поспіль в обласному спеціалізованому будинку дитини нового типу працює відділення реабілітації для дітей до шести років.

Сюди на лікування приймають дошкільнят з інвалідністю з усієї області.

«До нас поступають діти із ДЦП, із захворюваннями нервової системи, порушеннями опорно-рухового апарату, а також діти, які часто хворіють. Вони тут знаходяться на повному державному забезпеченні, ми їх не тільки лікуємо, а й добре годуємо. Мами харчуються власним коштом. У нас є окремі кімнати, укомплектована кухня. Є ванна кімната, гаряча вода, окремий санвузол. Мами з дітьми перебувають тут у доволі комфортних умовах», – розповідає головний лікар Петро Пастух.

За його словами, для кожної дитини складається індивідуальний план реабілітації, який обов’язково погоджується з мамою або особою, яка перебуває з дитиною. Лікування включає курси масажу, лікувальної фізкультури з необхідними тренажерами, фізіотерапію, медикаментозне лікування, проводиться психологічна та логопедична діагностика та корекція. У закладі діти проходять двадцятиодноденний курс лікування.

За час роботи відділення тут пройшли реабілітацію понад три сотні пацієнтів з усієї області.

«Путівки на лікування ми направляємо в райони. А там уже головні педіатри розподіляють їх серед дітей, які підлягають реабілітації, і відправляють їх до нас», – говорить Петро Пастух.

Довідково: у будинку дитини працює і цілодобове відділення, у якому виховується 78 дітей. Це діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, діти з інвалідністю та діти, які тимчасово перебувають у закладі через скрутний матеріальний стан батьків.

“Рідний край”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*