В Одесі людей з особливими потребами безкоштовно забезпечують слуховими апаратами

В Одесі людей з особливими потребами безкоштовно забезпечують слуховими апаратами. одеса, дитина-інвалід, порушення слуху, слуховий апарат, слухопротезування, person, indoor, standing, convenience store, clothing, smile, shop. A couple of people that are standing in a store

В Одесі людей з особливими потребами безкоштовно забезпечують слуховими апаратами. одеса, дитина-інвалід, порушення слуху, слуховий апарат, слухопротезуванняВ Одесі триває безкоштовне забезпечення людей з порушеннями слуху слуховими апаратами за рахунок коштів міського бюджету. Організацію забезпечення слуховими апаратами на безкоштовній основі покладено на департамент охорони здоров’я Одеської міськради і комунальне підприємство «Одесфарм».

За липень-серпень 2017 року було видано 180 слухових апаратів – 110 дитячих та 70 дорослих. Крім того, КП «Одесфарм» наразі проводить тендерну закупівлю ще 109 слухових апаратів (44 дитячих та 65 дорослих), видачу яких заплановано на жовтень 2017 року.

Комісії для видачі направлень на отримання слухових апаратів створені: для дорослих жителів Одеси – на базі міської клінічної лікарні №11, для дітей-інвалідів – на базі дитячого лікувально-діагностичного Центру ім. акад. Б.Я. Резніка. Направлення видається на підставі висновку лікаря-сурдолога. Огляд дорослих проводить сурдолог ГКБ №11, дітей – сурдолог обласної дитячої клінічної лікарні.

Засоби технічної реабілітації – слухові апарати – видаються за рецептами сурдологів в аптеці «Одесфарм» №2 за адресою: вул. Дворянська, 10. Всі апарати мають гарантію два роки, у разі виникнення будь-яких проблем у роботі апарата пацієнт завжди може звернутися до пункту видачі, де йому допоможуть усунути неполадку.

З міського бюджету Одеси на реалізацію програми з безкоштовного слухопротезування у 2017 році передбачено виділення 1,6 млн. гривень.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*