В Україні успішно справляються з найтяжчими випадками порушення опорно-рухового аппарату

В Україні успішно справляються з найтяжчими випадками порушення опорно-рухового аппарату. антоніна салєєва, укрндіпротезування, нанотехнологія, роботизація, форум 4і інклюзія, hand, finger

Реабілітаційні центри Міністерства соціальної політики України мають найкраще технічне забезпечення, відтак найкращі успіхи у відновленні осіб з обмеженими фізичними можливостями.

На цьому наголосила директорка Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності Антоніна Салєєва, яка взяла участь у форумі «4і: інклюзія», що був організований Міністерством соціальної політики України спільно з ЮНІСЕФ за підтримки ГО «Сенсоріка».

Її доповідь стосувалася впровадження роботизації та нанотехнологій у реабілітації дітей з порушенням функцій опорно-рухового апарату на прикладі інституту, який вона очолює.

«Понад 12 тисяч дітей з порушенням опорно-рухового апарату, що пройшли реабілітацію в УкрНДІпротезування за останні кілька років, не змогли б подолати свої обмеження без реабілітаційної техніки та технічних засобів реабілітації, в яких застосовані роботизовані системи, сенсорні та інтерактивні комплекси, а також 3D-технології. Цими пристроями ми забезпечені завдяки Міністерству соціальної політики», — зазначила Антоніна Салєєва.

Зокрема, це багатофункціональний роботизований реабілітаційний тренажер для верхніх і нижніх кінцівок, система з біологічним зворотним зв’язком для відновлення ходьби, анатомічний пристрій з постійною динамічною підтримкою тіла.

Успіхи УкрНДІпротезування у плані реабілітації дітей з проблемами опорно-рухового аппарату Антоніна Салєєва продемонструвала на конкретних прикладах.

В одному випадку 16-річний юнак, який приїхав до інституту на візку колісному, після серії реабілітаційних вправ зараз ходить, опираючись на паличку.

А 4-річний хлопчик, який був лежачим і якому лікарі не давали раніше ніяких прогнозів, наразі навчається у звичайному класі й самостійно ходить.

Ганна Волкова

“Україна Молода”

Одна репліка к “В Україні успішно справляються з найтяжчими випадками порушення опорно-рухового аппарату”

  1. Валерія :

    Ну сколько можно писать “лежачий хлопчик почав ходити і навчається у звичайному класі”??? На кого єто рассчитано??? При 5 уровне поражения (лежачий) никогда ребенок не пойдет, и никакой локомат не поставит его на ноги. Прекратите вводить людей в заблуждение!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*