В Южному почали будівництво реабілітаційного центру для інвалідів (ФОТО)

В Южному почали будівництво реабілітаційного центру для інвалідів (ФОТО). реабілітаційний центр, южне, будівництво, майстерня, інвалід, outdoor, building, vehicle, land vehicle, tree, truck, house, car, wheel, city. A person sitting on a bench in front of a building

В Южному почали будівництво реабілітаційного центру для інвалідів. реабілітаційний центр, южне, будівництво, майстерня, інвалід

В Южному розпочато будівництво реабілітаційного центру для інвалідів. На разі будівельники проводять підготовчі роботи з демонтажу залізних конструкцій та виносу інженерних мереж на території будмайданчика. Підготовчий етап триватиме півтора місяці, повідомив начальник капітального будівництва Олександр Губка.

На сесії Южненської міської ради, яка відбулася 31 травня, з міського бюджету було виділено 5 мільйонів гривень на початок будівництва міського реабілітаційного центру для інвалідів. Центр має бути розміщений на території АШГ №3. Планується, що фінансування будівництва закладу відбуватиметься з кількох джерел.

На разі, за рахунок міського бюджету проводяться підготовчі роботи. Будівельники вже розпочали демонтаж металевих конструкцій спортивних об’єктів. Також буде розібраний аварійний скейт-майданчик. Наступним етапом стане перенесення інженерних мереж.

Планується, що будівля майбутнього реабілітаційного центру матиме два поверхи. За проектом тут будуть спеціалізовані кабінети, тренажерна зала, басейн – все, що необхідно для реабілітації інвалідів. Також передбачено будівництво майстерень для дорослих людей, які мають статус інвалідів.

Загальна вартість проекту – 50 мільйонів гривень. Планується, що фінансування будівництва вестиметься з кількох джерел. Зокрема, в управлінні капітального будівництва звертатимуться з пропозицією співфінансування до обласної ради, державного бюджету та грантів.

Прес-служба

Офіційний сайт міста Южне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*