“Вибіг з 11 секунд”. Кропивничанин переміг на міжнародних військових змаганнях

“Вибіг з 11 секунд”. Кропивничанин переміг на міжнародних військових змаганнях. warrior games, іван борщенко, ігри воїнів, ветеран, змаганняpixabay.com та warriorgames.in.ua

Ветеран Збройних сил України з міста Кропивницький Іван Борщенко став переможцем перших віртуальних військових змагань з адаптивних видів спорту, виборовши першість в забігу на 100 метрів з результатом 10,51 секунди. Участь у змаганнях брали спортсмени, які пройшли відбір для участі у ”Warrior Games 2021”, повідомляє Суспільне.

Іван розповів, що можна було транслювати свій забіг через Zoom або надіслати запис забігу організаторам змагань: ”Ми зняли відео на стадіоні АРЗ, в мікрорайоні Новомиколаївка у Кропивницькому. Переможний забіг – з першої спроби”.

Знімала відео, зі слів Івана, його дружина: ”Якби знімали з другої-третьої спроби, не факт, що результат був би кращим”.

Під час підготовки до змагань, спортсмен мав на меті пробігти 100 метрів за 11 секунд, тож бажаного результату досяг.

“Вибіг з 11 секунд”. Кропивничанин переміг на міжнародних військових змаганнях. warrior games, іван борщенко, ігри воїнів, ветеран, змаганняFacebook Air Force Wounded Warrior / Результати змагань з бігу/скріншот

”Срібло” і ”бронзу” в забігу на 100 метрів вибороли військові зі Сполучених Штатів Америки.

Що відомо

• Іван пішов на службу у 18 років. Служив три роки. Поранення отримав у Донецькій області, інвалід війни. ”Мінно-вибухова травма – дві ноги, голова. Тривожить, але намагаюсь тримати себе у формі і не зважати на це”,– розповів боєць.
  • Іван Борщенко – один із 40 військових, які пройшли відбір до збірної України, що вперше мала брати участь в міжнародних змаганнях ”Warrior Games” в місті Орландо, штат Флорида, США у вересні 2021 року.
  • Warrior Games (Ігри Воїнів) – це міжнародний мультиспортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, що отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Warrior Games організовує Міністерство оборони США з 2013 року.
  • Міжнародні ветеранські змагання “Ігри Воїнів” (Warrior Games), які мали відбутися 12-23 вересня 2021 року, скасували через складну ситуацію із COVID-19 у Флориді. Замість них з 13 до 17 вересня відбувалися перші віртуальні військові змагання з адаптивних видів спорту. Змагання з бігу відбулися 14 вересня.