Відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації

Відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації. hato, координаційна рада, засідання, протезування, інвалідність

Відбулося засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації. hato, координаційна рада, засідання, протезування, інвалідність

23 лютого 2023 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ганни Пророк у гібридному форматі (офлайн та відеоконференції) відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації (далі – Координаційна рада).

У засіданні Координаційної ради взяли участь Вадим Свириденко, Радник – уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, Євген Котик, заступник Міністра у справах ветеранів України, представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінсоцполітики, МОЗ, Мінветеранів, Міноборони, МВС, Нацгвардії, СБУ, ДСНС та Держприкордонслужби.

Під час засідання було обговорено діючі ініціативи та перспективи реалізації на період 2023 року нових проектних пропозицій. Зокрема було підтримано нові ініціативи в рамках розбудови системи соціального супроводу військових та членів їхніх сімей. Також членами Координаційної ради було погоджено перерозподіл коштів на протезування діючого військовослужбовця системами класу ,,Genium X3” та передачі стороні НАТО актуалізовані та нові проектні запити.

Учасники засідання погодилися, що вже сьогодні можна побачити результат зусиль, спрямованих на розбудову в Україні спроможностей в сфері медичної реабілітації, зокрема забезпечення місцевих медичних центрів належними засобами надання відповідних реабілітаційних послуг, розвиток системи реабілітації, протезування за новітніми технологіями для людей з інвалідністю, постраждалих від війни.

Однак наслідки війни є катастрофічними, у зв’язку з цим перед Україною постає виклик щодо забезпечення якісними реабілітаційними послугами великої кількості постраждалих від війни людей, у тому числі військовослужбовців та ветеранів, а також розбудови інституційної спроможності нашої держави в післявоєнний період, в тому числі за рахунок фінансової допомоги потенційних донорів держав-членів НАТО.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*