Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю запрошує дітей з інвалідністю та дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, для проходження реабілітації

Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю запрошує дітей з інвалідністю та дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, для проходження реабілітації. южноукраїнськ, діагностика, обстеження, раннє втручання, інвалідність, person, indoor, wall, child, sitting, floor, human face, clothing, toddler, classroom. A small child sitting on a table

Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю запрошує дітей з інвалідністю та дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, для проходження реабілітації. южноукраїнськ, діагностика, обстеження, раннє втручання, інвалідність

Реабілітаційна установа для дітей з інвалідністю міста Южноукраїнська декілька років йшла до впровадження моделі комплексної реабілітації та попередження інвалідності (раннього втручання). Сьогодні отримувачами реабілітаційних послуг у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» є діти з інвалідністю та діти віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.

Інвалідність у дітей – значне обмеження життєдіяльності, що приводить до соціальної дезадаптації внаслідок порушення розвитку дитини, втрати контролю за своєю поведінкою, а також здатності до самообслуговування, пересування, орієнтації, спілкування, трудової діяльності в майбутньому.

Тож батьки дітей раннього віку часто тривожаться, якщо розвиток дитини дещо уповільнений або негармонійний. Інші ж батьки, навпаки, не помічають навіть вже явні ознаки неблагополуччя у розвитку дитини.

Рання діагностика саме послуговується тому, аби в оптимальні строки виявити проблеми у розвитку дитини та надати профілактичну допомогу.

Вчитель – реабілітолог відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Ірина Токмакова є зареєстрованим користувачем програмного комплексу Лонгітюд Б, який дає можливість помітити проблеми у розвитку дитини задовго до того, як вони стануть очевидними; дитині пройти повноцінне психологічне обстеження в природних умовах, а батькам – довідатися, чим саме зараз займатися з дитиною, отримати від спеціалістів рекомендації по розвитку дитини з допомогою ігор та вправ.

Напередодні нового навчального року запрошуємо батьків та дітей, які потребують допомоги фахівців, до відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, що розташовано за адресою: вулиця Молодіжна, 5а.

Южноукраїнська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*