Як просуваються роботи з будівництва реабілітаційного центру для дітей на Корбутівці в Житомирі (ФОТО, ВІДЕО)

Як просуваються роботи з будівництва реабілітаційного центру для дітей на Корбутівці в Житомирі (ФОТО, ВІДЕО). бф місія в україну, житомир, реабілітаційний центр, будівництво, інвалідність

Як просуваються роботи з будівництва реабілітаційного центру для дітей на Корбутівці в Житомирі. бф місія в україну, житомир, реабілітаційний центр, будівництво, інвалідність

Благодійний фонд «Місія в Україну» продовжує будувати на Корбутівці медико-соціальний реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю.

Навесні 2021 року роботи були призупинені через те, що прокуратура судилася за цю земельну ділянку з міською радою та благодійним фондом. Проте згодом прокуратура відмовилася від позовних вимог, суд закрив провадження і влітку роботи були відновлені.

На якому етапі будівництво – розповіли 19 жовтня під час брифінгу.

«Роботи були розпочаті минулого року, ще навесні. Працювали навесні, влітку та восени. Наприкінці минулої зими роботи були зупинені десь на три-чотири місяці, а на початку літа роботи були відновлені. Станом на зараз повністю зроблені фундаменти, у нас два перекриття – перше повністю зроблено, друге почали робити, колони на двох поверхах повністю зроблені, зроблена дренажна система і в підлозі каналізація розводки. До кінця року ми плануємо звести коробку, якщо нам не буде нічого заважати, і зробити накрити покрівлю, щоб зимою виконувати внутрішні роботи», – говорить генеральний підрядник Роман Радчук.

«Наш підрядних взяв високий темп, можливо, декілька місяців ми втратимо, але все-таки ми сподіваємося, що на початку 2023 року зможемо відкрити двері нашого реабілітаційного центру», – додала віцепрезидент фонду «Місія в Україну» Ірена Венгловська.

Проєкт нового реабілітаційного центру розробляла команда архітекторів США та України.

«Бачимо центральний вхід приміщення, повністю вся реабілітація буде знаходиться на одному поверсі, тому що дітям, яким важко пересуватися, які на візках, потрібна рівна поверхня. Вся реабілітація в одному крилі, далі у нас медична амбулаторія, класи для спецосвіти, наша соціальна реабілітація та фізична реабілітація та терапія», – говорить віцепрезидент фонду «Місія в Україну» Ірена Венгловська.

Загальна вартість проєкту – 81 млн грн, для його реалізації задіяли іноземних донорів. За словами міського голови Сергія Сухомлина, в планах покращити інфраструктуру навколо ділянки, де будується центр.

«Приблизно через 10 днів інвестори, які будуть будинки, почнуть робити дорогу. Інші моменти – підключення до води, це наша справа як міста. Взагалі міська влада не вкладала кошти, ми допоможемо комунікаціями, але всі кошти вкладає фонд, американські лікарі», – сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

БФ «Місія в Україну» безкоштовно надає послуги реабілітації для трьохсот дітей щороку. Новий реабілітаційний центр дасть змогу допомагати більшій кількості дітей.

«У майбутньому сподіваємося хоча б вдвоє збільшити кількість дітей. Зараз у нас на реабілітації 300 дітей, на обліку 600 родин, яким ми допомагаємо», – зазначила віцепрезидент фонду «Місія в Україну» Ірена Венгловська.

Зазначимо, що у центрі надаватимуть допомогу дітям з малозабезпечених родин, сиротам та дітям учасників АТО.

Житомир.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*