З січня особи з інвалідністю отримуватимуть засоби реабілітації за 45 днів — Рева

З січня особи з інвалідністю отримуватимуть засоби реабілітації за 45 днів — Рева. андрій рева, каталог, прес-конференція, фінансування, інвалідність, person, man, indoor, human face, laptop, sitting, suit, clothing, computer, tie. A man in a suit and tie sitting in front of a laptop

З січня особи з інвалідністю отримуватимуть засоби реабілітації за 45 днів — Рева. андрій рева, каталог, прес-конференція, фінансування, інвалідністьЗ 1 січня 2018 року особи з інвалідністю отримуватимуть засоби реабілітації в рази швидше, ніж раніше.

Про це 28 грудня на підсумковій прес-конференції розповів міністр соціальної політики Андрій Рева.

“З 1 січня 2018 року ми переходимо на нову систему забезпечення засобами реабілітації людей з інвалідністю. Ми не будемо більше фінансувати, в тому числі, державні підприємства наперед: ми будемо оплачувати виготовлення засобів реабілітації по факту”, – сказав міністр.

Рева повідомив, що Харківськім інститутом протезування був розроблений електронний каталог, куди заноситься первинна інформація про потреби в тому чи іншому засобу реабілітації особи з інвалідністю.

Щоби отримати, наприклад, інвалідну коляску, особі необхідно звернутися з заявкою в Управління праці та соціального захисту населення. Після цього заявнику запропонують коляску з урахуванням всіх потреб особи з інвалідністю.

“Особа з інвалідністю сама обирає модель. Після чого управління соціального захисту робить запит до виробника і виробник протягом 20 днів повинен дати відповідь: беруть замовлення чи не беруть. Якщо він бере — з ним управляння соціального захисту укладає договір, він (виробник) постачає інвалідну коляску, її приймають в присутності особи з інвалідністю, підписується акт виконаних робіт, після чого фонд соціального захисту інвалідів протягом 10 днів розраховується з виробником”, – розповів Рева.

Він уточнив, що завдяки новій системі строк очікування засобів реабілітації скоротиться з 8 місяців до 45 днів.

“Сьогодні інвалід у середньому від моменту отримання заявки до отримання засобу реабілітації проходить як мінімум вісім місяців. Якщо ми цю систему запровадимо, він за 45 днів від моменту заявки буде забезпечений засобом реабілітації”, – підсумував міністр.

Прямий

2 реплік к “З січня особи з інвалідністю отримуватимуть засоби реабілітації за 45 днів — Рева”

  1. Оксана :

    Мало вериться я ребёнку не могу каждый год заказать обувь. Если в одном году заказала то на другой год уже не могу т.к. финансирование прошло следующим годом вот и страдаем.А ребёнок ходит на носках и обувь летит быстро особенно носки до дыр рвуться

  2. Оля :

    Мы уже в течение года велосипед ждём. 8 месяцев ходунок ждали, оказалось что он по тендеру не прошел, предложили заменить заявку на велосипед, ждем…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*