Запоріжанкам допомагають пройти реабілітацію після онкозахворювань

Запоріжанкам допомагають пройти реабілітацію після онкозахворювань. запоріжжя, басейн, мастектомія, онкологія, інвалідність, water, person, pool, swimming pool, sport, swimwear, swimming, ocean, girl, people. A group of people swimming in a pool of water

Запоріжанкам допомагають пройти реабілітацію після онкозахворювань. запоріжжя, басейн, мастектомія, онкологія, інвалідність

Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради вже декілька років спільно з Запорізькою міською громадською організацією інвалідів «Переможемо рак» надають реабілітаційну допомогу жінкам з інвалідністю та жінкам, хворим на онкологію (після мастектомії). Для запоріжанок організовують заняття на базі басейну «Спартак» Класичного приватного університету.

Реабілітаційні послуги складаються з 15 занять лікувальної гімнастики на воді. Такі вправи поліпшують розвиток моторики рук жінок з інвалідністю та жінок, хворих на онкологію (після мастектомії) та позитивно впливають на загальне самопочуття.

У 2018 році в бюджеті міста на реабілітаційну допомогу передбачено 45 тисяч гривень. У березні на базі басейну «Спартак» Класичного приватного університету реабілітацію пройшли 12 жінок.

Запорізька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*