Закарпатські спортсмени-орієнтувальники привезли “срібло” з чемпіонату України серед глухих

1 18 image014 1

10-14 квітня в Чернівецькій області в с. Бояни Закарпатські спортсмени-орієнтувальники з вадами слуху в особистому чемпіонаті України завоювали дві срібні медалі в юніорському класі.

Першим стартом 2013-го року став особистий Чемпіонат України серед спортсменів з вадами слуху в околицях с. Баяни та с. Магала Чернівецької області.

В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів, які представляли 9 областей. Закарпатська область вперше виставила спортсменів з ОДЮСШІ (директор Тетяна Алтуніна), де в 2012 році завдяки начальнику Закарпатського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» А.Чегілю було відкрито відділення спортивного орієнтування при Ужгородській спеціалізованій школі–інтернаті І-ІІІ ступеня для глухих дітей (директор Наталія Бушко).

Честь нашого краю відстоювали троє спортсменів, а саме – Віталій Гедзу, який змагався у групі Ч-21Е, Петро Мирзанич та Софія-Дарія Юртин, які змагалися в юніорському класі до 18 років.

Першого дня змагань відбулися змагання на коротких дистанціях ( 3 км, 12 контрольних пунктів). У юніорському класі група Ч-18 “срібло” виборов Петро Мирзанич, котрий програв досвідченому киянину, члену юніорської збірної команди України всього хвилину 15 сек. У групі Ж-18 Софія-Дарія Юртин зайняла 7 місце, у групі Ч-21Е Віталій Гедзур – 14 місце.

Другого дня змагань змагались на довгих дистанціях. У групі М-18 Петро Мирзанич – 11 місце, в Ж-18 Софія-Дарія Юртин – 6 місце, в Ч-21Е Віталій Гедзур – 16 місце.

Третього дня змагались в естафетах на середніх дистанціях де в групі Ж-18 Софія-Дарія Юртин разом з Тетяною Матилишин, представниця Івано-Франківської області, здобули “срібло”. У групі Ч-18 Петро Мирзанич разом з В’ячеславом Ковтуном (представник м. Києва) зайняли 4 місце, програвши третьому менше хвилини. В дорослому класі Ч-21Е Віталій Гедзур разом з представниками Івано-Франківської області з Романом Коробком та Володимиром Ерстенюком зайняли 5 місце.

Четвертого дня змагань, на середніх дистанціях в групі Ч-18 Петро Мирзанич посів 7 місце, у групі Ж-18 Софія-Дарія Юртин зайняла 4 місце.

Наступними стартами закарпатців стануть командний чемпіонат України серед здорових спортсменів, який відбудеться 9-13 травня в с. Соколине Бахчисарайського району АР Крим.

Георгій Фечо

«Закарпаття онлайн» +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*