Збірна України з футболу серед інвалідів посіла друге місце на турнірі у Варшаві

1 10 Ukraine 1 2. інвалідів

1 10 Ukraine 1

Збірна України з футболу серед інвалідів з ампутованими кінцівками ніг посіла друге місце на міжнародному турнірі Amp Futbol Cup, який завершився у Варшаві (Польща).

“Синьо-жовті” поступилися лише англійцям, які стали переможцями змагань, повідомили Укрінформу в польському товаристві Amp Futbol.

“Як і торік, перемогла команда Англії, другою була команда України, а третьою – Польща. Цього разу українці випередили поляків лише завдяки голу на останній хвилині очного протистояння та кращому показнику забитих і пропущених м’ячів”, – уточнили організатори турніру.

Окрім поєдинків з британцями (0:2) та поляками (3:3) українська команда також зіграла з командами Німеччини (18:0) та Голландії (4:2).

Нагадаємо: збірна України з футболу серед інвалідів з ампутованими кінцівками ніг ставала чемпіоном світу 1999 року.