Ощадний банк стає офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України

1 16 6 3 2. паралимпийских, інвалідністю, інвалідів

1 16 6 3 1Київ, 11 червня 2014 року. Державний ощадний банк України став офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України і підтримає українських спортсменів з інвалідністю. Як офіційний спонсор Ощадбанк спрямовуватиме зусилля на розвиток фізичної культури та спорту інвалідів України. Угоду про це сьогодні підписали голова правління Державного ощадного банку України Андрій Пишний та президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич. Окрім того, саме сьогодні українські паралімпійці отримали державні грошові винагороди за перемоги на ХІ зимових Паралімпійських іграх в Сочі, що були перераховані на платіжні картки, емітовані АТ «Ощадбанк». Платіжні картки чемпіонам та призерам ХІ зимової Паралімпіади вручали Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Спортсмени з інвалідністю стали справжньою гордістю не тільки української держави, але й відомими у всьому світі, адже вони демонструють, яких майже недосяжних вершин здатний досягти людський дух та відстоюють свою громадянську позицію, разом із іншими українцями нарівні борються у цей важкий час за утвердження української державності. Спортсмени національної паралімпійської та дефлімпійської збірних команд України неодноразово підкорювали найвищі спортивні п’єдестали світового спорту. Згадаймо, принаймні, про потужні виступи наших спортсменів-інвалідів в Лондоні-2012, Софії-2013, Сочі-2014, не кажучи про чемпіонати світу, Європи тощо. Паралімпійські та дефлімпійські команди з різних видів спорту, повертаючись зі змагань міжнародного рівня з чисельними нагородами різного ґатунку, гордо несуть звання громадян України. А на останніх зимових Паралімпійських іграх в Сочі вони проявили не тільки волю до перемог, а доклали усіх зусиль, щоб в нашій державі був мир.

За визначенням світової спортивної спільноти та за оцінками міжнародних спортивних експертів за розвитком спорту інвалідів наша країна займає лідерську позицію. Особливо важливо, що така позиція підтримується не тільки на державному рівні, але й коли бізнес докладає своїх зусиль аби розвивати спорт людей з обмеженими фізичними можливостями, відкриваючи їм світ для необмежених можливостей, даруючи нове життя.

За словами президента Національного комітету спорту інвалідів України Валерія Сушкевича, «Важливо, що саме зараз, коли Україна знаходиться у складній політичній та економічній ситуації, коли усі зусилля влади докладаються для збереження та утвердження миру в нашій державі та водночас, у надважкий час для фізкультурно-спортивного руху інвалідів України, коли у зв’язку з черговою низкою проблемних питань у Державному бюджеті і, відповідно, критичності фінансування з нього є загроза щодо майбутньої участі національних паралімпійських та дефлімпійських збірних команд у всіх важливих кваліфікаційних змаганнях, чемпіонатах світу та Європи, а відтак – у чергових найвищих міжнародно-спортивних форумах, Державний ощадний банк України розпочав співпрацю з Національним комітетом спорту інвалідів України, ставши його офіційним Спонсором. Підтримати в складний час українських спортсменів з інвалідністю – благородна та почесна справа, яку реалізуватиме Ощадбанк. І тепер наші спільні зусилля зможуть забезпечити нові досягнення українського спорту інвалідів у світі».

Державний ощадний банк України гордиться наданою йому можливістю підтримати Національний комітет спорту інвалідів України і внести свій внесок в досягнення значних результатів на світовій спортивній арені українськими спортсменами з інвалідністю.

На думку голови правління Ощадбанку Андрія Пишного, сприяння розвитку паралімпійського та дефлімпійського руху в Україні є надзвичайно важливою доброчинною ініціативою для всього колективу Ощадбанку. Ця добра справа покликана зміцнити престиж та авторитет України на світовій спортивній арені.

«Наші паралімпійці, дефлімпійці – спортсмени, які мають особливу спортивну майстерність та велич духу, що надають їм можливість перемагати суперників у найскладніших ситуаціях. Вони переконливо це демонструють, залишаючись у п’ятірці найкращих збірних світу. Годі й казати, допомога цим мужнім і сильним людям – дуже почесна місія, що дає нам змогу ще більше усвідомити глибину соціальної відповідальності, яку банк несе перед суспільством», – зазначив Андрій Пишний.

Крім того, Ощадбанк забезпечує банківське обслуговування паралімпійців та дефлімпійців. Зокрема понад 80 спортсменів отримали платіжні картки міжнародної платіжної системи Visa із нарахованою на них винагородою за здобуті медалі.

Вручаючи картки з державними винагородами чемпіонам та призерам ХІ зимових Паралімпійських ігор в Сочі, Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов наголосив: «Ми гордимося тим, що стоїмо сьогодні поруч із Вами – справжніми героями, котрі влаштували у Сочі свій Майдан, борючись впродовж усіх Паралімпійських ігор, з ризиком для подальшої спортивної кар’єри, за мир в нашій державі. Сьогодні усі Ви – слава нашої країни, ще більше приємно, що відсьогодні у всіх Ваших починаннях Вас підтримає і Ощадбанк України, ставши офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України».

Додатково:

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – провідний український банк із найрозгалуженішою мережею установ. Активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

Національний комітет спорту інвалідів України – спілка громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, заснована у 1992 році, основними завданнями якої є розвиток паралімпійського й дефлімпійського руху в Україні, створення умов для занять фізичною культурою та спортом інвалідів як складової частини активного способу життя, фізкультурно-спортивної, соціальної і трудової реабілітації, забезпечення організації занять фізичною культурою та спортом інвалідів, включаючи дітей з фізичними і розумовими вадами, сприяння інтеграції інвалідів у суспільство засобами фізичної культури й спорту, а також забезпечення успішного виступу українських спортсменів у Паралімпійських, Дефлімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях, що проводяться під патронатом Міжнародного паралімпійського комітету та Міжнародного олімпійського комітету.

Прес-служба Ощадбанку
Прес-служба Національного комітету
спорту інвалідів України

Національний комітет спорту інвалідів України +ФОТО

2 реплік к “Ощадний банк стає офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України”

  1. Лариса :

    Звищайно важливо підтримувати спорт, але на мою думку, краще б Ощадний банк піддтримав програму Безбар’єрна Україна та побудував хоча б один пандус, коли могли користуватися усі без винятку маломобільні люди !!!

  2. Лариса :

    насколько известно денег спортсменам хватает. и “Воля” и другие есть спонсоры. и из бюджета. а вот рекреационного спорта. чтоб тренера зарплату получали и в залы людей пускали для профилактики вторичных заболеваний. так возникают сомнения. а склолько вообще спортсменам нужно? и на что?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*