Житомиряни привезли медалі з фінальних змагань ХХІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів

1 11 1 0322323 2. спартакіади

1 11 1 0322323 3З 17 липня по 06 серпня 2014 року в ДП «УДЦ» «Молода гвардія» м. Одеса відбулися фінальні змагання ХХІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів.

Честь представляти Житомирську область на фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» вибороли 15 найкращих юних спортсменів – переможців фінальних змагань обласної Спартакіади «Повір у себе».

Всі учасники фінальних змагань повернулись до дому з медалями.

Чемпіоном Спартакіади стала збірна команда хлопців, а збірна команда дівчат завоювала бронзові нагороди.

Збірні команди області з волейболу представляли учні Березівського навчально-реабілітаційного центру (тренера Руденький А.О. та Свінціцький В.В.) та Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 2 (тренер Рабощук І.Ф.) .

Срібну медаль у змаганнях з шахів серед спортсменів з вадами зору завоював учень Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №1 Забродський Олексій (тренер Жарко М.І.).