В рамках турніру «SEN-BIN CUP 2014» відбулася презентація програми «Інва-карате»

1 22 2 IMG 6950 2. інвалідністю

1 22 2 IMG 6950 119 жовтня у спортивному комплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов 4-й щорічний турнір з карате WKF «SEN-BIN CUP 2014». У ньому взяли участь близько 500 спортсменів з усієї України.

Свої досягнення в карате показали також спортсмени з інвалідністю. Так, за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «ВО «Крила» та її Почесного Президента, народного депутата України Дениса Дзензерського, в рамках турніру відбулася презентація програми «Інва-карате». З показовими номерами виступили Роман Кошман та чемпіонка України з карате серед жінок на інвалідних візках – Уляна Смирнова, а також спортсмени з нозологій слуху зі спортивного клубу «Чемпіон».

«Молоді люди вже не вперше беруть участь в подібних заходах, в черговий раз доводячи, що інвалідність – це не перепона для розвитку та нових досягнень. Безумовно, програма «Карате для людей з інвалідністю» працює і її необхідно підтримувати і активно розвивати. В Україні багато дітей та молоді з особливими потребами, яким потрібна реабілітація, карате – це один з дієвих методів», – зазначив Денис Дзензерський.

Виступи молоді з інвалідністю були позитивно сприйняті спортсменами і гостями турніру. Вони були відзначені почесними кубками учасників турніру «SEN-BIN CUP 2014», які були презентовані Благодійним фондом «Я вірю в Україну».

Зі слів Уляни Смирнової, ВБО «ВО «Крила» спільно з Українською федерацією карате розвивають програму «Інва-карате» з 2012 року. І вже досягнуто певних результатів – участь спортсменів з інвалідністю у всеукраїнських турнірах, дві золоті медалі в літніх Дефлімпійських іграх в м.Софія (Болгарія).

«Сьогодні, в Україні карате для людей з інвалідністю на початковому етапі розвитку. Особливу увагу хочеться приділяти дітям та молоді з важкою формою інвалідності. Адже для кожної людини з особливостями спорт – це не тільки розвиток фізичного і психічного здоров’я, а й спосіб самореалізації та соціалізації», – розповідає Уляна.

Організаторами турніру «SEN-BIN CUP 2014» є спортивний клуб «Сен-бін», Київська федерація карате, Українська федерація карате.

Офіційний сайт Дениса Дзензерського +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*