Збірна України з футзалу серед інвалідів з вадами слуху – чемпіон Європи!

1 02 1 10 2. інвалідів

1 02 1 10 1

Збірна України з футзалу серед інвалідів з вадами слуху стала чемпіоном Європи на континентальній першості, яка проходила з 19 по 29 листопада у Болгарії.

Потрапивши до групи «С» європейського чемпіонату, збірна України здобула три перемоги поспіль над командами із Білорусі (10:5), Молдови (9:3) та Данії (5:2).

У чвертьфіналі «синьо-жовті» зустріли жорсткий опір швейцарської команди, але зуміли вирвати перемогу з рахунком 3:2. У півфінальній зустрічі українці виявилися сильнішими за суперників із Нідерландів – 6:4. У вирішальному матчі турніру футзалісти збірної України обіграли команду Росії із рахунком 7:5.

Таким чином, «золото» європейської першості дісталося збірній України, срібло – команді Росії, а матч за «бронзу» виграли футзалісти із Нідерландів, які в овертаймі «втішного фіналу» здолали опір збірної Туреччини – 6:4.