Українці – другі на чемпіонаті світу з лижних гонок та біатлону!

1 02 9 10941836 794080213973485 8813029552279387310 n 2. чемпіонату світу

1 02 9 10941836 794080213973485 8813029552279387310 n 1

Завершився останній день чемпіонату світу з лижних гонок та біатлону, що проходив з 23 січня по 1 лютого 2015 року у м.Кейбл, США. Національній паралімпійській збірній команді вдалось вибороти 2 високі нагороди – срібло (відкрита естафета) та бронзову медаль (змішана естафета). Відтак, 14-ти українським паралімпійцям після майже втроє більшої команди Росії вдалось посісти 2 загальнокомандне місце серед 15 країн світу з феноменальним загальним результатом у 30 медалей, серед яких 9 золотих, 11 срібних та 10 бронзових нагород. Команда Німеччини на третьому місці з 3 золотими та 3 бронзовими медалями. Володарка чемпіонату світу, команда США виборює всього 4 срібні та 3 бронзові нагороди…

Володарями срібла у естафеті стали Анатолій Ковалевський разом із гайдом Олександром Мукшиним, Кононова Олександра (для якої це – перше срібло) та Ляшенко Людмила. Бронзову медаль взяли Юрій Уткін разом із гайдом Віталієм Казаковим, Ігор Рептюх, Максим Яровий, Ярослав Решетинський разом із гайдом Артуром Гергардтом.

Серед усіх прекрасних миттєвостей чемпіонату світу з лижних гонок та біатлону-2015 нами пам’ятатиметься надзвичайна жага та воля до перемог нашої дружньої команди, прекрасний український подіум у складі Олександри Кононової, Людмили Ляшенко та Іринки Буй. До речі, саме цей чемпіонат став зоряним для нашої спортсменки Олександри Кононової, яка побила попередні результати найкращих виступів на чемпіонатах світу та стала найкращою спортсменкою не тільки України, не тільки цього чемпіонату світу, але й показала найкращий результат чемпіонатів світу (з 6-ма золотими та 1 срібною медалями)!

Гордимось нашими спортсменами, які принесли 30 високих перемог українській землі, та чекатимемо їх в аеропорту Бориспіль 3 лютого 2015 року о 18:00 разом з офіційними спонсорами НКСІУ ПАТ “Ощадбанк” та компанією Воля.