В Україні стартує Тиждень дій CAFЕ «Футбол для всіх, доступ для всіх»

1 03 2 95421 2 2. cafe

1 18 1 95421 1Центр доступу до футболу у Європі (Центр доступу до футболу в Європі (CAFЕ) оголошує про початок Тижня дій «Футбол для всіх, доступ для всіх», який пройде в Україні та Польщі в період з 18 по 26 квітня 2015 року в рамках проекту спадщини УЄФА ЄВРО-2012.

Українська Прем’єр-Ліга присвятила Тижню дій CAFE 21-22 тури. Всі 14 ігор, які будуть проводитися у ці вихідні, почнуться зі спеціальної передматчевої церемонії: побудова і вітання буде проходити на тлі банера Тижня дій CAFЕ «Футбол для всіх, доступ для всіх». На відеотабло (де це технічно можливо) буде транслюватися спеціальний ролик «Футбол для всіх, доступ для всіх».

В рамках Тижня дій ФК «Чорноморець» організовує відкрите тренування команди для вболівальників з обмеженими можливостями. Під час цього заходу представник Центру доступу до футболу у Європі вручить спеціальну нагороду CAFE представникам клубу і стадіону «Чорноморець», як кращого в цьому році стадіону з рівним доступом для всіх уболівальників.

Матч «Карпати» – «Олімпік» розпочнеться з виконання гімну України мовою жестів юними вболівальниками «Карпат».

У перерві матчу «Говерла» – «Зоря» маленькі фани «Говерли» розважать трибуни художніми номерами. ФК «Говерла» також організовує приїзд уболівальників з інвалідністю на матч.

Представник CAFE також відвідає Полтаву, щоб вручити спеціальну нагороду CAFE кращому вболівальнику з інвалідністю ФК «Ворскла» Марині Марчук. Під час цього візиту представник CAFE проведе тренінг з етикету спілкування з уболівальниками з обмеженими фізичними можливостями для персоналу стадіону «Ворскла».

Під час відкритого тренування дніпропетровського «Дніпра» на НСК «Олімпійський» у Києві перед матчем у Лізі Європи Директору стадіону із зовнішніх зв’язків Віктору Анісімову буде вручена спеціальна нагорода CAFЕ, як людині, яка зробила найбільший внесок у становлення доступності та інклюзивності за останній рік.

Під час Тижня дій свій персональний веб-сайт представить Парафан-клуб «Динамо» (Київ).

Під час флеш-інтерв’ю після матчів «Олімпік» – «Дніпро» і «Шахтар» – «Динамо» журналісти зможуть поговорити послами CAFE Олександром Шовковським, Андрієм Пятовим, Ігорем Литовкою і Дмитром Чигринським.

Крім цього, очікується ще сила-силенна сюрпризів від інших клубів Прем’єр-Ліги.

Генеральними медіа-партнерами Тижня дій CAFE 2015 в Україні стали телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2».

1 18 1 image007 3

Слідкуйте за новинами Тижня дій на сайті www.cafefootball.eu та офіційній сторінці Центру доступу до футболу у Європі у Facebook – www.facebook.com/cafe.ukraine

1 18 1 image010 4

Примітки редактора

Центр доступу до футболу в Європі (Centre for Access to Football in Europe (CAFЕ) – європейська благодійна організація, яку було створено для покращення доступу до футболу для вболівальників з обмеженими можливостями. Її лозунг – «Футбол для всіх, доступ для всіх».

CAFE був офіційною благодійною організацією турніру УЄФА ЄВРО-2012. Також перед чемпіонатом та під час нього CAFE втілював в життя соціальний проект УЄФА Respect Inclusion – Football with No Limits («Поважай безбар’єрність – Футбол без обмежень»), який отримав своє продовження в проекті надбання УЄФА ЄВРО-2012 в Україні та Польщі.

Більше інформації про CAFE та Тиждень дій «Футбол для всіх, доступ для всіх» можна знайти на сайті www.cafefootball.eu або www.cafefootball.eu/uk/tizhden-diy, або зв’язавшись з нами за допомогою електронної пошти , по телефону +44 (0) 1244 893586 або по скайпу cafe-football.

CAFE | Центр доступу до футболу в Європі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*