Рівненські спортсмени привезли з чемпіонату світу 7 золотих нагород та встановили 10 рекордів

1 21 2 959b997ab1609dba445f3ec65b33a5f2 2. пауерліфтингу

1 21 2 959b997ab1609dba445f3ec65b33a5f2 1Провідні спортсмени Рівненщини, заслужені майстри спорту України Роман Куров, Галина Галінська, Ольга Чайковська та майстер спорту України міжнародного класу Уляна Ціздин взяли участь у чемпіонаті світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору, який проходив з 10 по 13 травня в південнокорейському місті Сеул.

Збірна команда України серед жінок посіла І командне місце у загальному заліку, здолавши спортсменок Росії та Туреччини. Збірна команда України серед чоловіків у загальному заліку посіла ІІ командне місце, поступившись команді Ірану. На третьому місці, з великим відривом, опинилась команда Росії.

– Загалом на чемпіонаті світу збірна команда України завоювала 27 нагород різного ґатунку: 7 золотих, 5 срібних, 2 бронзові нагороди з пауерліфтингу та 5 золотих, 4 срібних, 4 бронзових медалей з жиму лежачи, встановивши 20 рекордів світу, з яких рівненські спортсмени вибороли 4 золотих нагороди з пауерліфтингу та 3 золотих нагороди з жиму лежачи, встановивши 10 рекордів світу. Готували провідних рівненських спортсменів до змагань заслужені тренери України Андрій Демчук, Олександр Фесовець та Марія Розторгуй, – повідомили у комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

Ольга Чайковська на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 52 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 285,5 кг WR (присідання – 92,5 кг WR, жим лежачи – 62,5 кг, тяга – 130,5 кг WR), І місце з жиму лежачи з результатом 62,5 кг та встановила 3 рекорди світу.

Галина Галінська на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 60 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 320 кг WR (присідання – 117,5 кг WR, жим лежачи – 50 кг, тяга – 152,5 кг WR) та встановила 3 рекорди світу.

Уляна Ціздин на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 67,5 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 282,5 кг (присідання – 97,5 кг, жим лежачи – 62,5 кг, тяга – 122,5 кг), І місце з жиму лежачи з результатом 62,5 кг.

Роман Куров на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 75 кг посів І місце в сумі триборства з результатом 617,5 кг WR (присідання – 205 кг WR, жим лежачи – 157,5 кг WR, тяга – 255 кг WR), І місце з жиму лежачи з результатом 157,5 кг WR та встановив 4 рекорди світу.