У Львові завершилися рекреаційно-спортивні ігри для осіб з інвалідністю «Крок до Олімпу»

1 12 1 IMG 3774 1 2. спорту

1 12 1 IMG 3774 1

6 червня 2015 року на базі спортивного комплексу Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України відбулися відкриті обласні рекреаційно-спортивні ігри «Крок до Олімпу» для осіб з травмою хребта та спинного мозку.

Організаторами рекреаційно-спортивних ігор виступили Львівська обласна організація активної реабілітації неповносправних осіб «Стимул», Львівський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Благодійний фонд «Серце Лева» та громадська організація «Розвиток громади».

Рекреаційно-спортивні ігри «Крок до Олімпу» відбулися за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Мальтійської служби допомоги, фірми систем санітарії ТОІ-ТОІ, флорбольного клубу Lemberg та СДЮШОР «Прудкий м’яч», студентів-волонтерів Львівського державного університету фізичної культури.

Привітати учасників рекреаційно-спортивних ігор прийшли: заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, голова правління Львівського обласного відділення Українського фонду «Реабілітація інвалідів» Ярослав Грибальський, керівник Львівської обласної організації активної реабілітації неповносправних осіб «Стимул» Ольга Бас, голова благодійного фонду “Серце Лева” Антон Дацко, священик церкви Святої Анни та ін.

Гостями свята й одночасно його активними учасниками були уславлені паралімпійці Львівщини: Заслужений майстер спорту України зі стрільби з луку Роман Гутник, Заслужений майстер спорту України з фехтування на візка Антон Дацко, майстри спорту України міжнародного класу зі стрільби з луку Роксолана Дзьоба-Балян і Павло Назар та майстер спорту України зі стрільби з луку Богдан Носевич.

У рекреаційних іграх взяли участь понад п’ятдесять учасників, які змагались у флорболі (інструктори Оксана Приймак, Мар’ян Пітин та Юрій Метко), активному слалому на візках – їзда по перешкодах у вигляді архітектурних бар’єрів (інструктори Антон Дацко та Аліна Терещенко), настільному тенісі (інструктори Гліб Парфенюк, Олег Чуланов, Остап Флейчук та Оля Шегера (Микитів) та бочі (інструктори Артем Колінько з міста Дніпропетровська, Наталя Машталер, Надія Олейнікова).

Також у цьому заході взяли участь двоє поранених бійців, учасників АТО на сході України.

Чемпіонка Європи зі стрільби з лука на візку Роксолана Дзьоба-Балян продемонструвала показові вправи, а бажаючі люди з інвалідністю змогли випробувати свої можливості у цьому виді спорту.

1 12 1 IMG 3789 2

1 12 1 IMG 3786 3

1 12 1 IMG 3790 4

Мiнiстерство молоді та спорту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*