6 медалей українських парабадмінтоністів на міжнародному турнірі

6 медалей українських парабадмінтоністів на міжнародному турнірі. міжнародний турнір, паралімпійські ігри, змагання, парабадмінтон, інвалідність

6 медалей українських парабадмінтоністів на міжнародному турнірі. міжнародний турнір, паралімпійські ігри, змагання, парабадмінтон, інвалідність

Національна паралімпійська збірна команда з парабадмінтону повернулась в Україну з міжнародного рейтингового турніру, що проходив з 11 по 16 травня у м. Картахена (Іспанія), з 6 медалями: 2 срібні (одна із них у змішаній міжнародній парі) та 4 бронзових.

У змаганнях взяли участь 157 спортсменів з інвалідністю з 36 країн світу. Від команди України 7 спортсменів змагались за найвищі нагороди та ліцензії до Паралімпіади-2020, 4 з яких – з високими нагородами міжнародного турніру.

У Козиної Оксани – “срібло” в індивідуальній програмі та “бронза” у парі; у Козлової Ніни такий самий результат, тільки “срібло” Ніни – у парі з французом та “бронза” в індивідуальних змаганнях; у Редьки Іванни – дві “бронзи” (у індивідуальних змаганнях та у парі), у Чиркова Олександра – “бронза” в особистих змаганнях.

Міжнародний турнір в м. Картахена (Іспанія) був прикінцевим міжнародним турніром для здобуття рейтингу та отримання ліцензій на Паралімпійські ігри в Токіо. За результатами змагань Міжнародна федерація бадмінтону підведе підсумки та сформує остаточний список країн – учасників Паралімпіади-2020.

У цілому, змагання пройшли вдало і завдяки вдалому виступу Чиркова Олександра, Козиної Оксани та Редьки Іванни – їхні шанси отримати ліцензії дуже збільшилися. Чекатимемо на інформацію від Міжнародної федерації та готуватимемося до Токіо-2020! Нагадаємо – бадмінтон дебютує на Паралімпійських іграх в Японії у вересні цього року. 14 комплектів нагород буде розіграно у цьому виді спорту на Паралімпіаді-2020.

#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Badminton #Бадмінтон #Паралімпіада2020 #Токіо2020 #Tokyo2020 #BestTeam

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Національний комітет спорту інвалідів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*