«Розминка від чемпіона» завітала на Радивилівщину

1 27 1 IMG 3020 2. інвалідів

1 27 1 IMG 3020 1

На Радивилівщині, у Срібненській ЗОШ І-ІІ ступенів майстер спорту України з пауерліфтингу, багаторазова призерка всеукраїнських змагань Марія Гулійчук провела «Розминку від чемпіона». Свою спортивну кар’єру Марія розпочинала в комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради, а зараз ще й обіймає посаду керівника Радивилівської районної громадської організації «Фізкультурно-спортивний клуб інвалідів «Олімп».

Під час знайомства спортсменка розповіла про своє життя, досягнення у спорті, продемонструвала школярам медалі і нагороди, одночасно розповідаючи де, коли і за яких обставин була здобута кожна з них. Після чого Марія запропонувала дітям разом переглянути фільм про XIV Літні Паралімпійські ігри в Лондоні, що відбулися у 2012 році.

Після тривалого і цікавого діалогу між спортсменкою і школярами настав час фізичних вправ. Марія Гулійчук провела не швидку, але цікаву розминку, під час якої коментувала кожен свій рух і одночасно розповідала за що відповідають різні групи м’язів. Особливу увагу вона акцентувала на чіткості виконуваних вправ і багато разів повторювала, що краще тренуватися в півсили, ніж переоцінити свої можливості і отримати травму, адже за її словами: «Найважливіше для кожного атлета, не отримувати травм, а тоді й перемоги прийдуть».

На завершення зустрічі школярі брали автографи у спортсменки, фотографувалися з нею та її нагородами. Після чого відбулося урочисте відзначення переможців конкурсу малюнку на спортивну тематику.

Radinform

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*