У Києві відбувся Кубок України з карате серед спортсменів з вадами слуху

1 02 1 IMG 6291 4 2. вадами слуху

1 02 1 IMG 6291 4

21 травня в Києві в спортивному клубі «Чемпіон» за підтримки ВБО «ВО «Крила» та народного депутата України Дениса Дзензерського відбувся Кубок України з карате серед спортсменів з вадами слуху. Організаторами змагань стали Українська Федерація Карате, Спортивна Федерація Глухих України, Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

У турнірі взяли участь 35 спортсменів із шести областей України: Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Житомирської та Полтавської.

Перше місце в категорії «ката» серед жінок здобула Катерина Масло, в категорії «куміте» – Віта Гаврилова та Інна Мажара. У чоловіків переможцем в категорії «ката» став Олександр Тритяк, а в категорії «куміте» – Олександр Першаєв, Володимир Махно та Олександр Махно. Серед дітей (вік 8-12 років) чемпіонство в обох категоріях виборола Інесса Причина. За підсумками змагань переможці отримали право виступити на Чемпіонаті світу в Туреччині, у м.Самсун.

«Ми пишаємося усіма нашими спортсменами, як маленькими так і дорослими, які вкотре довели свою майстерність у даному виді спорту. З кожними роком ми бачимо, як набирає обертів рівень їх підготовки, з яким завзяттям та бажанням вони намагаються здобути перемоги. Цього разу я хочу відмітити юну спортсменку Софію Ткаченко, вихованку Центру соціальної реабілітації дітей і молоді з обмеженими можливостями Дарницького району Києва. Вона вперше взяла участь у турнірі такого рівня, проте у свої 14 років достойно проявила себе на одному татамі із титулованими майстрами дефлімпійського спорту. Переконана, що своєю цілеспрямованістю та волею до перемоги Софія обов’язково досягне успіху, можливо не тепер, однак у майбутньому – обов’язково», – поділилася своїми враженнями Голова Правління ВБО «ВО «Крила», Голова Комітету спорту інвалідів УФК Ярослава Токар.

Наступний чемпіонат України з карате серед спортсменів з вадами слуху відбудеться у жовтні цього року в Дніпропетровську.

1 02 1 IMG 6176 1

1 02 1 IMG 6190 2

1 02 1 IMG 6196 3

1 02 1 IMG 6464 5

Офіційний сайт Дениса Дзензерського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*