Спортсмени-інваліди показали свою силу і волю до повноцінного життя

1 05 1 2595423 2. інвалідів

1 05 1 2595423 1

У Запорізькій області завершився спортивний фестиваль для підопічних комунальних установ соціальної сфери “Разом ми сильніші, здоровіші і міцніші”, організований Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з регіональним центром фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”.

Цей захід проводиться вже сьомий рік поспіль і традиційно – на базі Преславського психоневрологічного інтернату, розташованого на березі Азовського моря.

У змаганнях з футболу, настільного тенісу, піонерболу та більярду взяли участь 89 спортсменів – інвалідів.

Учасники фестивалю і представники команд висловили щиру вдячність організаторам та господарям за створені комфортні побутові умови, кваліфіковане суддівство, можливість продемонструвати спортивні здобутки, змістовно провести дозвілля.

На урочисто стому закритті фестивалю директор Департаменту Ігор Мещан відмітив, що такі змагання досягають головної мети – сприяння фізичній і соціальній адаптації у суспільство осіб з обмеженими можливостями, покращення стану їх здоров’я.

– Спорт у мережі інтернатних установ області, в яких на сьогодні проживає близько 2,8 тис. підопічних, дорослих і дітей, посідає одне з чільних місць серед засобів виховання та реабілітації, – підкреслив посадовець.

Переможців змагань нагороджено почесними грамотами, медалями та пам’ятними призами.

Управління у справах преси та інформації

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*