Бадмінтоністи Житомирщини – призери чемпіонатів Європи серед спортсменів із порушенням слуху (ФОТО)

Бадмінтоністи Житомирщини – призери чемпіонатів Європи серед спортсменів із порушенням слуху (ФОТО). бадмінтон, порушення слуху, спортсмен, чемпіонат європи, інвалідність

Бадмінтоністи Житомирщини – призери чемпіонатів Європи серед спортсменів із порушенням слуху. бадмінтон, порушення слуху, спортсмен, чемпіонат європи, інвалідністьБадмінтоністи Житомирщини стали призерами чемпіонатів Європи серед спортсменів із порушенням слуху. 2022 рік. Фото: Житомирський регіональний центр з ФКіС осіб з інвалідністю “Інваспорт”

Троє бадмінтоністів з Житомирщини стали призерами чемпіонатів Європи серед спортсменів з порушенням слуху. Про це повідомив Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт” на сторінці в мережі Facebook, пише Суспільне.

З 24 вересня по перше жовтня у литовському місті Паланга проходили дев’ятий чемпіонат Європи 2022 з бадмінтону серед спортсменів з порушеннями слуху та другий чемпіонат Європи 2022 з бадмінтону серед юніорів з порушеннями слуху, йдеться в повідомленні.

Житомирські спортсмени у командних змаганнях посіли третє місце – бронза в активі спортсменів Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи серед осіб з інвалідністю Сергія Дащенка, Іванки Горобець та Тараса Негара.

Окрім того, Сергій Дащенко здобув дві золоті нагороди – в особистому заліку та в парній категорії. Срібло у парній категорії на рахунку Тараса Негара.

Підготував спортсменів тренер Владислав Гуркало.