Досягнення дефлімпійців надихають кожного українця ніколи не здаватись — Зеленський

Досягнення дефлімпійців надихають кожного українця ніколи не здаватись — Зеленський. італія, володимир зеленський, дефлімпійські ігри, дефлімпійці, спортсмен

Досягнення дефлімпійців надихають кожного українця ніколи не здаватись — Зеленський. італія, володимир зеленський, дефлімпійські ігри, дефлімпійці, спортсмен

Президент України Володимир Зеленський привітав українську збірну з успішним виступом на цьогорічних Дефлімпійських іграх в Італії.

Вітання глава держави опублікував у Facebook.

“Вітаю українську збірну з успішним виступом на ХIХ зимових Дефлімпійських іграх, що проходили в Італії. 11 медалей та 2 місце у командному заліку – це не просто статистика. Ці досягнення дефлімпійців демонструють світу наш непереможний дух, а головне – надихають кожного українця ніколи не здаватись та долати будь-які труднощі”, – написав він.

Зеленський подякував кожному чемпіону та призеру і відмітив, що дуже ними пишається.

Як повідомляв Укрінформ, зимові Дефлімпійські ігри пройшли 12-21 грудня в Італії.

До Італії поїхали 34 українські спортсмени – 15 жінок та 19 чоловіків. Це найчисленніша збірна в історії участі України у зимових Дефлімпіадах.

На попередніх Дефлімпійських іграх спортсмени показали найкращий результат за всю зимову дефлімпійську історію України, увійшовши до четвірки найсильніших команд світу за загальною кількістю нагород та виборовши вісім медалей, серед яких п’ять срібних і три бронзових.

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*