Футбол: 11-19 березня на Тернопільщині проходитиме Тиждень дій від CAFE

Футбол: 11-19 березня на Тернопільщині проходитиме Тиждень дій від CAFE. cafe, тернопільщина, доступність, футбол, інвалідність

Футбол: 11-19 березня на Тернопільщині проходитиме Тиждень дій від CAFE. cafe, тернопільщина, доступність, футбол, інвалідність

Починаючи з 2013 року Центр доступу до футболу в Європі (CAFE) щорічно проводить заходи щодо доступності та інклюзивності, що дають можливість відзначити важливу роль осіб з інвалідністю, яку вони відіграють як в футболі, так і в суспільстві в цілому, повідомляє газета “Наш день”.

Тиждень дій від CAFE – це наймасштабніший захід, який дає змогу вболівальникам з інвалідністю та парафан-клубам, клубам, стадіонам, лігам, національним асоціаціям та усім зацікавленим у доступності та інклюзивності шанс об’єднатися, щоб сприяти поширенню ініціативи за рівні можливості #TotalAccess.

Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, вболівальники з інвалідність особливо гостро потребують підтримки їхніх клубів та футбольної спільноти.

Українська асоціація футболу та Асоціація футболу Тернопільщини до Тижня дій від CAFE організовуватимуть відповідні активності, зокрема, залучатимуть осіб з інвалідністю на матчі Відкритої зимової першості Тернопільщини, Тернопільської футзальної ліги та фіналу футзального кубка Тернопільщини.

Для бажаючих взяти участь у заходах, телефонуйте: 068-621-28-95 (Василь Заторський, перший заступник голови – виконавчий директор Асоціації футболу Тернопільщини).

Антоніна Коляда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*