Ігор Жданов: Успішний виступ на Паралімпіаді-2018 – це колективна праця спортсменів, Уряду, НКСІУ, центрів Інваспорт, сотень фахівців та ентузіастів своєї справи

Ігор Жданов: Успішний виступ на Паралімпіаді-2018 – це колективна праця спортсменів, Уряду, НКСІУ, центрів Інваспорт, сотень фахівців та ентузіастів своєї справи. паралімпіада-2018, паралімпійські ігри, паралимпиец, підсумок, спортсмен, person, indoor, flag, government, clothing, furniture, funeral. A group of people performing on a counter

Ігор Жданов: Успішний виступ на Паралімпіаді-2018 – це колективна праця спортсменів, Уряду, НКСІУ, центрів Інваспорт, сотень фахівців та ентузіастів своєї справи. паралімпіада-2018, паралімпійські ігри, паралимпиец, підсумок, спортсмен

23 березня Міністр Ігор Жданов підбив підсумки участь національної збірної на ХІІ зимових Паралімпійських Іграх під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України.

“22 медалі, третє місце за кількістю здобутих нагород, якщо не враховувати нейтральних спортсменів, які виступали без прапора і країни. Великий внесок у цей успіх зробила держава, Міністерство молоді та спорту, всі платники податків. Лише у 2017-2018 роках на підготовку та участь збірної в Паралімпійських іграх, проведення навчально-тренувальних зборів – було виділено понад 30 млн. грн. бюджетних коштів. З них 8 млн. – це закупівля необхідного інвентарю та обладнання”, – наголосив Міністр під час виступу.

91 млн. грн. державою було виплачено заслужені призові нашим паралімпійцям, наразі готуються виплати й тренерам збірної; відповідні кошти передбачені в бюджеті Мінмолодьспорту, наголосив Ігор Жданов.

Він також доповів, що основна підготовка національної паралімпійської команди з лижних перегонів та біатлону проводилась на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру на Львівщині, сучасної спортивної бази з безперешкодним середовищем. Вона розбудовується за підтримки Мінмолодьспорту та Мінсоцполітики.

Про світовий рівень бази свідчить той факт, що саме тут вперше в історії України у

2017 році відбувся етап Паралімпійського Кубка світу з лижних гонок та біатлону.

“Результат, який наші паралімпійці продемонстрували у Пхьончхані, НЕ є випадковим. Це була командна робота. Свої зусилля об’єднали Уряд, Міністерство молоді та спорту, Міністерство соціальної політики, Національний комітет спорту інвалідів, спонсори збірної, центри Інваспорт, облради та ОДА. Це колективна праця спортивних федерацій, сотень фахівців та ентузіастів своєї справи, які чотири роки поспіль забезпечували централізовану підготовку спортсменів до участі у зимових Паралімпійських іграх”, – наголосив Міністр.

Фото – інтернет-порталу “Букви”.

Мiнiстерство молоді та спорту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*