Кременчуцький параканоїст Ємельянов найкращий у світі

Кременчуцький параканоїст Ємельянов найкращий у світі. сергій ємельянов, змагання, параканое, спортсмен, інвалід, person, flower, man, outdoor, clothing, wedding, smile, ceremony, flower arranging, floristry. A person holding a flower

Кременчуцький параканоїст Ємельянов найкращий у світі. сергій ємельянов, змагання, параканое, спортсмен, інвалід

Чемпіон Паралімпіади-2016 Сергій Ємельянов підтвердив звання найсильнішого у світі. Хлопець впевнено пройшов попередні заїзди і півфінал (клас KL3), а в гонці за медаль найвищого ґатунку обігнав досвідчених бразильця Рібейро де Карвальйо та англійця Янга.

Українець виявився вправнішим досвідчених колег мінімум на 1.89 секунди. Таким чином кременчужанин Сергій Ємельянов стає найкращим параканоїстом у світі ще й за версією цьогорічних головних змагань.

Нагадаємо, у чеському Рашіце паралельно з основними змаганнями для веслувальників, проходив чемпіонат світу з параканое (для людей з обмеженими можливостями).

Сергій Ємельянов – кременчуцький спортсмен, який до травми займався пауерліфтингом. У 2014 спробував себе в параканое і за 2 роки отримав “золото” Олімпіади для інвалідів.

Юлія Логвиненко

Телеканал «Лтава»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*