Кропивницька легкоатлетка-паралімпієць стала чемпіонкою Європи

Кропивницька легкоатлетка-паралімпієць стала чемпіонкою Європи. анастасія мисник, перемога, спортсмен, чемпіонат європи, інвалідність, person, smile, human face, clothing, sports uniform, medal, posing. A person posing for the camera

Кропивницька легкоатлетка-паралімпієць стала чемпіонкою Європи. анастасія мисник, перемога, спортсмен, чемпіонат європи, інвалідністьЛегкоатлетка обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» Анастасія Мисник у складі збірної команди спортсменів з інвалідністю України з вадами розумового і фізичного розвитку, здобула перемогу на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що триває у Парижі.

У своїй найкращій спробі підопічна Олега Соколовського штовхнула ядро на 12 метрів 62 сантиметри, випередивши суперниць із Туреччини та Франції, які задовольнилися відповідно “сріблом” і “бронзою”.

Анастасія Мисник є дворазовою срібною призеркою у штовханні ядра Паралімпійських ігор у Лондоні (2012 р.) і Ріо-де-Жанейро (2016р.).

Друга представниця з Кропивницького у цьому виді змагань Юлія Шпачинська посіла четверте місце із результатом 11 метрів 35 сантиметрів.

Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*