Люди з інвалідністю позмагались в обласному чемпіонаті з параплавання (ФОТО)

Люди з інвалідністю позмагались в обласному чемпіонаті з параплавання (ФОТО). львів, параплавання, чемпіонат, інвалідність, інтеграція

Люди з інвалідністю позмагались в обласному чемпіонаті з параплавання. львів, параплавання, чемпіонат, інвалідність, інтеграція

Львів. 19 листопада у басейні фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбувся чемпіонат області серед людей з інвалідністю. Участь у ньому взяли спортсмени з порушенням слуху, зору, з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами фізичного та розумового розвитку.

Про це інформує управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

Усього змагались 20 спортсменів з Львівщини.

«Спорт – це не тільки про високі досягнення, це й про реабілітацію також. Одним з ключових аспектів нашої Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини є соціальна інклюзія та інтеграція осіб з інвалідністю засобами фізичного виховання, рухової активності та адаптивного спорту. Маємо амбітну мету щорічно залучати до участі у змаганнях понад 600 осіб з інвалідністю», – наголосив керівник спорту Львівщини Роман Хім‘як.

Нагадаємо, чемпіонат області організував Львівський обласний центр «Інваспорт» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Львівська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*