Молодь з особливими потребами з Сокальщини взяла участь у міжнародних змаганнях з риболовлі у Польщі

Молодь з особливими потребами з Сокальщини взяла участь у міжнародних змаганнях з риболовлі у Польщі. польща, сокальщина, змагання, риболовля, інвалідність, sky, person, clothing, outdoor, smile, human face, woman, group, people, footwear. A group of people posing for the camera

Молодь з особливими потребами з Сокальщини взяла участь у міжнародних змаганнях з риболовлі у Польщі. польща, сокальщина, змагання, риболовля, інвалідність

Днями молодь з особливими потребами взяла участь у заході «Пікнік на воді» у місті Краснік Республіка Польща. Це вже втретє Правління Кола Польського Союзу Рибалок на місцевому заливі проводить такі міжнародні спортивні змагання із риболовлі для неповносправних людей.

Такий рибальський захід для дітей-інвалідів, має на меті ознайомлення учасників з головними правилами рибальства, показ різних сортів риб, цікаве інтеграційне проведення часу на свіжому повітрі на березі водосховища в Краснику та наука здорового суперництва в дружньому гроні.

Для всіх учасників, а їх було 100 чоловік, польські інструктори провели інструктаж по риболовлі, як правильно здійснювати прикорм риби, наживку та зважування.

Наш район представляла команда Сокальської районної асоціації інвалідів, яка наловила близько чотирьох кг риби і зайняла третє командне місце. Ігор Юськів із села Шарпанці був першим в команді, наловивши найбільше риби – 1,8 кг. Улов інших учасників становив від 500 г до 700 г. Сокальська районна асоціація людей з інвалідністю та Сокальська районна рада отримали диплом і кубок. Усі учасники були нагороджені медалями та грамотами.

Як зазначили любителі риболовлі, захід вдався на славу. Усі отримали багато позитивних вражень, нові знайомства та цінний досвід.

Сокальська районна асоціація висловила щиру подяку Сокальській районній раді, голові Миколі Паську та депутатському корпусу за наданий транспорт та організацію даної поїздки.

Голос Сокальщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*