На тандемах до Берліну: в Івано-Франківську стартує велопробіг незрячих і зрячих велосипедистів

29 серпня о 11:00 в кафе Urban Space 100 за адресою вул. М. Грушевського, 19 відбудеться прес-брифінг Міжнародного Велопробігу “I see! I can! I will!”. Учасниками та учасницями велопробігу є незрячі молоді люди, молодь з порушеннями і без порушень зору з України, Польщі та Німеччини. i see! i can! i will!, івано-франківськ, бачу можу допоможу, велопробіг, незрячий

29 серпня о 11:00 в кафе Urban Space 100 за адресою вул. М. Грушевського, 19 відбудеться прес-брифінг Міжнародного Велопробігу “I see! I can! I will!”. Учасниками та учасницями велопробігу є незрячі молоді люди, молодь з порушеннями і без порушень зору з України, Польщі та Німеччини. i see! i can! i will!, івано-франківськ, бачу можу допоможу, велопробіг, незрячий

29 серпня о 11:00 в кафе Urban Space 100 за адресою вул. М. Грушевського, 19 відбудеться прес-брифінг Міжнародного Велопробігу “I see! I can! I will!”. Учасниками та учасницями велопробігу є незрячі молоді люди, молодь з порушеннями і без порушень зору з України, Польщі та Німеччини.

Опісля прес-брифінгу о 12:00 всі охочі зможуть прокататися на велосипеді-тандемі зі зав’язаними очима на площі перед “Білим Домом”. Цей соціальний експеримент проводиться для того, щоб пережити досвід подорожі незрячого велосипедиста у парі зі зрячим, відчути як це — бачити без зору.

30 серпня відбудеться Старт учасників Велопробігу на площі перед “Білим Домом”. Місцеві велосипедисти приїдуть супроводжувати колону учасників до виїзду із міста.

Запрошуємо журналістів Івано-Франківська на старт Велопробігу 30 серпня та прес-брифінг 29 серпня, щоб поговорити про те, якою має бути інклюзія для сучасного європейського суспільства, чому доступний простір потрібний та вигідний усім жителям міста. Також на події відбудеться знайомство з учасниками й учасницями Велопробігу, обговорення планів щодо маршруту та планів огляду учасниками Велопробігу доступності міста Івано-Франківськ для незрячих людей.

Міжнародний Велопробіг “Бачу! Можу! Допоможу! — це тандемний вело-тур, який стартує 30 серпня в Івано-Франківську та фінішує в Берліні 17 вересня. Проект має за мету включити незрячих людей у соціум, налагодити порозуміння й прийняття інвалідності, руйнування стереотипів про те, що інвалідність обмежує людину. А також привернути увагу до важливості доступного простору для всіх, як базового права людини.

“У нас є амбітна ціль — проїхати на велосипедах тандемах з Івано-Франківська до Берліна за 3 тижні в групі зрячих та незрячих учасників. Це буде справжня пригода: люди з різних країн, із порушеннями зору і без них разом подолають близько тисячі кілометрів доріг. Це перший міжнародний велопробіг. До цього ми організовували 4 всеукраїнських та кілька місцевих велопробігів. Із досвіду бачу, що співучасть двох людей на тандемі під час пробігу є найприроднішим проявом інклюзії, яку я бачила в своєму житті. Дві людини їдуть разом, об’єднані одним велосипедом, переймають радість, задоволення, втому й біль один одного. Так твориться розуміння й дружба. Так має відбуватися не тільки на Велопробізі, а і в суспільстві.“ – розповідає координаторка велопробігу Анжела Підхомна.

Організатори проекту: ГО людей з інвалідністю Fight For Right, Fundacja Kopalnia Inicjatyw, JuSeV.

За підтримки: EVZ / EUROPEANS FOR PEACE, Auswärtiges Amt, Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Подія прес-брифінгу в Facebook: www.facebook.com/events/379218042978639/

Facebook-сторінка Велопробігу та веб-сайт: www.facebook.com/iseeua і http://velomarathon.org

Контакти координаторки велопробігу: Анжела Підхомна, +380-67-387-92-12,

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*