Олександр Лизанець став абсолютним чемпіоном міжнародного турніру з настільного тенісу в Молдові (ФОТО)

Олександр Лизанець став абсолютним чемпіоном міжнародного турніру з настільного тенісу в Молдові (ФОТО). інвалідів

1_28_1_dscn9215_1

З 21 по 23 жовтня в Тирасполі проходив VII Міжнародний турнір з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату «Tiras open – 2016».

Спортивний захід відбувся в рамках святкування Дня міста. Вперше в ньому активну участь прийняли спортсмени-інваліди з м. Ужгорода. Відрадно, що голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, який виступав в 7-10 класах, став абсолютним чемпіоном цього турніру . Збірна ж м. Ужгорода на турнірі зайняла третя командне місце.

Крім ужгородців від України на турнірі були представники м. Одеса. Вони теж відзначились медалями на турнірі. В об’єднаних 3-5 класах досвідчений паратеннісіст з Одеси Олег Прохоров (СКІ «Одеса-баскет») завоював «золото» змагань, з рахунком 3: 1 здолавши представника «Тірас-ракети» Андрія Моора, який став другим. В 6 класі срібло завоював одесит Сергій Прудников.

Кульмінацією змагань був розіграш командної першості серед учасників у всіх спортивних класах. Кубок за третє місце завоювала команда з Ужгорода, друге – команда СКІ «Одеса-баскет». Золотий кубок відкритого чемпіонату Тирасполя завоювали господарі змагань з тираспольського спортклубу інвалідів з настільного тенісу «Тірас-ракета».

Головним організатором турніру виступив спортклуб інвалідів «Тірас-ракета» за підтримки Державної адміністрації Тирасполя і муніципального управління з фізичної культури і спорту.

Ужгородські спортсмени-інваліди висловлюють щиру подяку ПП «Пантеон» та Сулімі Володимиру Васильовичу за щиру і всебічну допомогу нашій збірній Закарпаття з настільного тенісу.

Віктор Шатров для Закарпаття Спортивне

1_28_1_dscn9176_2

1_28_1_dscn9170_3

1_28_1_dscn9160_4

1_28_1_dscn9146_5

Закарпаття Спортивне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*