У Харкові пройде міжнародний турнір з тенісу

У Харкові пройде міжнародний турнір з тенісу. kharkov open, змагання, теніс, турнір, інвалідний візок, person, clothing, indoor, wheelchair, man, smile, footwear, group, posing. A group of people posing for the camera

У Харкові пройде міжнародний турнір з тенісу. kharkov open, змагання, теніс, турнір, інвалідний візок

Міжнародний професійний турнір «Kharkov Open» для тенісистів-візочників пройде з 9 по 12 травня.

8 травня в харківському аеропорту зустріли учасників турніру, які прибули зі Словаччини, Чехії, Польщі та Нідерландів. Спортсменів зустрічали віце-президент Харківської громадської організації «Креавіта» Олена Шингарьова, депутат міської ради Габріел Михайлов.

За словами Олени Шингарьової, це шостий турнір для Харкова, і цього року в ньому беруть участь представники 11 країн.

«Такі турніри світової професійної серії «UNIQLO Wheelchair Tennis Tour» проходять по всьому світу, і для нас важливо, що гравці приїжджають саме до нас. Це показник того, що у нас доступні європейські умови для перебування та змагань», – зазначила Олена Шингарьова.

За словами Габріела Михайлова, Харків – єдине українське місто, де проходить турнір цієї серії. Призовий фонд змагань – 3 тис. доларів.

«Багато гравців вже стали постійними учасниками нашого турніру. Це говорить про те, що до Харкова хочуть приїжджати знову. А ми намагаємося забезпечити гравцям гідні і доступні умови», – зазначив депутат міськради.

Змагання проходитимуть у тенісному клубі «Спорт і корт» на вул. Дмитрівській, 12. Турнір проводиться за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Довідка. Турнір «Kharkov Open» – це міжнародний професійний турнір для тенісистів на інвалідних візках. Офіційно входить в план тенісних турнірів Міжнародної тенісної федерації (International Tennis Federation) і проходить як частина світової професійної серії «UNIQLO Wheelchair Tennis Tour».

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*