У Харкові пройде турнір для тенісистів-візочників

У Харкові пройде турнір для тенісистів-візочників. kharkov open, харків, тенісист-візочник, турнір, інвалід, tennis, person, sports equipment, bicycle, racket, furniture, tennis racket, ball, racquet sport, basketball. A person holding a bicycle

У Харкові пройде турнір для тенісистів-візочників. kharkov open, харків, тенісист-візочник, турнір, інвалід

Міжнародний професійний турнір «Kharkov Open» для тенісистів-візочників відбудеться 14-16 квітня на тенісних кортах ТК «Спорт&Корт» (вул. Дмитрівська, 12).

У змаганнях візьмуть участь гравці з України, Молдови, Польщі, Туреччини, Греції, Латвії, Фінляндії, Ізраїлю.

Церемонія відкриття розпочнеться о 9:00 14 квітня. Змагання проходитимуть з 10:00 до 18:00. Всю інформацію про турнір можна знайти на сторінці у «Фейсбук».

Змагання проходять під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Організатор – громадська організація інвалідів «Креавіта».

Довідка. «Kharkov Open» офіційно входить до плану тенісних турнірів International Tennis Federation і проходить як частина світової професійної серії «UNIQLO Wheelchair Tennis Tour».

Теніс на інвалідних візках входить до програми Паралімпійських ігор. Правила такого тенісу практично нічим не відрізняються від звичайних, принциповим є тільки право тенісиста-візочника продовжувати розіграш після другого відскоку м’яча від поверхні корту.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*