«UA: Перший» покаже наживо церемонію проводів на XVI літні Паралімпійські ігри

«UA: Перший» покаже наживо церемонію проводів на XVI літні Паралімпійські ігри. ua: перший, паралимпиада, паралімпійські ігри, змагання, церемонія проводів

«UA: Перший» покаже наживо церемонію проводів на XVI літні Паралімпійські ігри. ua: перший, паралимпиада, паралімпійські ігри, змагання, церемонія проводів

Телеканал запланував показати до 110 годин спортивних змагань, у Токіо від Суспільного працюватиме група з семи журналістів та операторів, повідомляє «ДМ Суспільного».

У четвер, 12 серпня, о 19:00 суспільний телеканал «UA: Перший» покаже наживо церемонію проводів паралімпійської збірної України на XVI літні Паралімпійські ігри, яка відбудеться у Київському міжнародному конференц-центрі «Парковий».

Щодня з 24 серпня по 5 вересня «UA: Перший» транслюватиме найважливіші змагання Паралімпіади, повідомив корпоративний сайт Суспільного. Телеканал запланував показати до 110 годин спортивних змагань.

Для висвітлення Паралімпійських ігор від Суспільного мовника до Токіо вирушить група з семи журналістів та операторів. Керівник групи — редактор спортивних програм «UA: Перший» Сергій Цукіло. Разом з ним у Токіо працюватимуть: журналісти Єгор Джулай, Діана Михайлик, Віталій Похвала та оператори Євген Журавльов, Даниїл Довгополов, Олександр Фартушний.

Для журналістів на Паралімпіаді діятимуть такі ж самі карантинні обмеження, як і для представників ЗМІ на Олімпійських іграх у Токіо-2020. Вони зможуть пересуватися лише між готелем, олімпійськими аренами та IBC (International broadcasting center).

Окрім трансляцій змагань «UA: Перший» готує щоденну підсумкову програму «Студія Паралімпійські ігри» о 16:30, де підбиватимуть підсумки кожного змагального дня. Щовечора о 21:30 виходитимуть щоденники «Доба Паралімпійських ігор».

Нагадаємо, «UA: Перший» є офіційним транслятором XVI літніх Паралімпійських ігор у Токіо-2020 в Україні. На Іграх розігруватиметься 540 комплектів нагород й очікується на виступ понад 4000 паралімпійців у 22 видах спорту.

Додамо, у липні 2021 року Національна суспільна телерадіокомпанія України і Національний комітет спорту інвалідів України підписали Меморандум про співпрацю.

Фото: фейсбук Національного паралімпійського комітету України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*