Українці – перші в медальному заліку після Кубку світу-2017 Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону

Українці – перші в медальному заліку після Кубку світу-2017 Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону. кубок світу-2017, міжнародний паралімпійський комітет, біатлон, лижні гонки, інвалід, outdoor, snow, skiing, tree, sports equipment, racing, person, snowboarding, ski, cross. A group of people cross country skiing in the snow

Українці – перші в медальному заліку після Кубку світу-2017 Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону. кубок світу-2017, міжнародний паралімпійський комітет, біатлон, лижні гонки, інвалід

10 країн світу з 18-ти, які брали участь у Кубку світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону, вибороли високі нагороди.

Перше місце – у команди України, яка виборола 56 високих нагород – 19 золотих, 16 срібних та 21 бронзова медалі, друге місце у команди Німеччини, спортсмени якої завоювали 13 нагород – 6 золотих, 4 срібні та 3 бронзові нагороди, третє місце – в команди Франції – 7 нагород, серед яких 6 золотих та 1 срібна медаль.

Наразі всі спортсмени готуватимуться до чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, який пройде в Німеччині, у Фінстерау, з 10 по 19 лютого 2017 року.

Нагадаємо, що вперше в історії Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України (м. Яворів, Львівська обл.) приймав Кубок світу-2017 Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону.

20 січня, в останній змагальний день, п’ять країн світу вибороли високі нагороди: в команди України-3 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі, у Німеччини – 2 золоті та 1 срібна нагороди, 1 золота нагорода у Франції, у Норвегії та Білорусі – по 1-й срібній та 1-й бронзовій нагородам.

У першому старті серед чоловіків з порушеннями зору- увесь український подіум. Золоту нагороду виборов Лук’яненко Віталій (гайд – Бабар Борис) – 38:50.0, срібна нагорода у Ковалевського Анатолія (гайд – Мукшин Олександр) – 39:11.0, бронзову нагороду завоював Суярко Дмитро (гайд – Потапенко Василь) – 39:57.7).

У цій же категорії серед жінко перше та друге місце у спортсменок з України: Шишкова Оксана з гайдом Казаковим Віталієм виборола золоту нагороду (33:06.3), Прилуцька Ольга з гайдом Бабарем Борисом стала володаркою бронзової медалі – 36:58.0. Срібло – у спортсменки з Німеччини Клюг Клари (гайд – Хартл Мартін) – 36:29.2.

Дав’є Бенджамін з Франції серед чоловіків у категорії стоячи став володарем золотої нагороди (35:25.9), українець Рептюх Ігор виборов друге місце – 35:50.1, бронзову медаль завоював Ульсет Нільс-Ерік – 36:31.4.

Увесь український подіум у жінок у цій же категорії: Кононова Олександра – перше місце (29:36.7), Ляшенко Людмила – срібна нагорода (31:09.6), Батенков Юлія – третє місце (33:18.9).

Фляйг Мартін із Німеччини виборов перше місце у категорії сидячи серед чоловіків (40:21.4), Лобан Дмітрій з Білорусі став другим з результатом 40:29.6), українець Радь Тарас став третім (41:06.6).

Спортсменки з Німеччини вибороли перше та друге місце у цій же категорії серед жінок, показавши наступні результати – 40:34.5 та 41:10.0 відповідно. Графєева Лідія з Білорусі завоювала бронзову нагороду.