Українці здобули 12 нагород у п’ятий день Дефлімпіади

Українці здобули 12 нагород у п’ятий день Дефлімпіади. дефлімпіада, дефлімпійські ігри, змагання, нагорода, порушення слуху

У місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія) тривають XXIV літні Дефлімпійські ігри.

Національна команда України у п’ятий змагальний день здобула 12 нагород – 5 золотих, 4 срібні та 3 бронзові, передає Укрінформ.

«Золото»: спортивне орієнтування – Назар Левицький (спринт), Ганна Федосєєва (спринт), велоспорт – Єлисавета Топчанюк (шосейна гонка, 44 км), настільний теніс –

командні змагання у жінок (Марія Васильєва, Юлія Ходько, Роксолана Будник, Карина Завіновська) та чоловіків (Григорій Кузьменко, Геннадій Закладний, Максим Овчаренко, Антон Велієв).

«Срібло»: плавання – Ілля Султанов, Олексій Литвиненко, Дар’я Тарасенко, Ірина Терещенко (естафета 4х100 метрів вільним стилем, мікст), спортивне орієнтування – Дмитро Плахотнік (спринт), Ганна Андросович (спринт), кульова стрільба – Олексій Лазебник (пневматичний пістолет).

«Бронза»: спортивне орієнтування – Дмитро Левін (спринт), Яна Мельник (спринт), плавання – Владислав Кремляков (50 метрів на спині).

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 58 нагород – 29 золотих, 13 срібних, 16 бронзових.

Дефлімпіада – спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 – золоту.

XXIV літні Дефлімпійські ігри мали пройти у лютому 2021 року, але їх перенесли на травень 2022-го через пандемію коронавірусу.