Українські гардемарини на візках стали третіми у світі!

Українські гардемарини на візках стали третіми у світі!. змагання, спортсмен, фехтування на візках, чемпіонат світу, інвалід, person, flower, clothing, smile, woman. A group of people wearing costumes

Українські гардемарини на візках стали третіми у світі!. змагання, спортсмен, фехтування на візках, чемпіонат світу, інвалід

Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках 12 листопада завершила чемпіонат світу, що проходив в італійському Римі (07.11-12.11.2017 р.), третьою в загальнокомандному заліку (після команд Росії та Італії). Яскраву золоту крапку поставила у змаганнях жіноча шабельна команда – Бреус Євгенія (категорія А), Морквич Наталя (категорія А), Дьолог Надія (категорія В) та Єсіна Ольга (категорія В). Дівчатка змогли у запеклій боротьбі перебороти у фіналі збірну команду Італії – володарку цього чемпіонату світу: емоції зашкалювали, проте ніщо не могло спинити наших красунь у боротьбі за справжній український результат! Відтак, у доробку українських фехтувальників – 9 високих нагород, серед яких 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі. Національна паралімпійська збірна команда України з фехтування у складі 13 спортсменів змагалась за найвищі нагороди чемпіонату світу з 145 спортсменами з 24 країн світу.

Безперечним лідером команди за підсумками виступу на чемпіонаті світу стала Морквич Наталя, котра виборола дві золоті медалі – в особистому та командному заліках. Другою серед жінок стала Бреус Євгенія, котра єдина із команди виборола 3 високі нагороди – 1 золоту (командна), 1 срібну та 1 бронзову медалі. Серед чоловіків найбільш успішно виступив Шавкун Сергій, завоювавши 1 золоту та 1 бронзову медаль в особистому заліку.

Цей чемпіонат світу став гарним дебютом для новачка міжнародних змагань – Ганни Пашкової, котра виборола в особистому заліку бронзову медаль в рапірі.

Національна збірна команда України з фехтування на візках

До речі, національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках уже вдруге виборює третє місце на чемпіонаті світу, у 2015 команда стала третьою з результатом 3 золоті та 4 бронзові медалі.

На Паралімпіаді в Ріо, у 2016 році, українські фехтувальники на візках з восьмого місця у Лондоні (1 срібна нагорода) піднялись на 2-ге місце у загальному заліку (з результатом – 2 золоті та 2 бронзові медалі) серед 12 країн, що вибороли нагороди різного ґатунку. Попереду України – команда Китаю (9 золотих, 4 срібних та 4 бронзові нагороди). До цього результату Паралімпіади команда йшла 12 років…