Українські параканоїсти стали третіми на чемпіонаті світу

Українські параканоїсти стали третіми на чемпіонаті світу. змагання, параканое, паралімпійська збірна, спортсмен, чемпіонат світу, person, sky, outdoor, clothing, human face, man, blue. A man in a blue uniform holding a baseball bat

Українські параканоїсти стали третіми на чемпіонаті світу. змагання, параканое, паралімпійська збірна, спортсмен, чемпіонат світу

Яскравий результат українського параканое: національна паралімпійська збірна команда з параканое, у складі 6 спортсменів, стала третьою серед 36-ти країн-учасниць чемпіонату світу з параканое, що з 19 по 28 серпня 2017 року проходив у м. Рачице, Чехія.

У доробку українських параканоїстів 1 золота та 2 бронзові нагороди. Золоту нагороду, вже традиційно, виборов Сергій Ємельянов (в одиночці КL3 (байдарка) на дистанції 200 м), бронзові медалі – Наталя Лагутенко (в одиночці VL2 (аутригер) на дистанції 200 м) та Микола Синюк (в одиночці КL2 (байдарка) на дистанції 200 м).

Крім того, на цих змаганнях Єпіфанов Владислав пройшов класифікацію, що дає змогу йому брати участь у міжнародних змаганнях з параканое у класі VL3.

Вітаємо наших переможців та бажаємо не менш яскравих майбутніх успіхів! До речі, на чемпіонаті світу-2017 у м. Рачице (Чехія) одночасно виступали спортсмени паралімпійці та олімпійці. В змаганнях взяли участь понад 900 спортсменів з 70 країн світу. У параканое взяли участь 125 спортсменів з 36 країн світу.