Українські шахісти з порушеннями зору стали другими на Всесвітній шаховій олімпіаді

Українські шахісти з порушеннями зору стали другими на Всесвітній шаховій олімпіаді. всесвітня шахова олімпіада, республіка македонія, порушення зору, спортсмен, шахіст, person, clothing, smile, man, standing, flag, group, posing, colorful. A group of people posing for the camera

Українські шахісти з порушеннями зору стали другими на Всесвітній шаховій олімпіаді. всесвітня шахова олімпіада, республіка македонія, порушення зору, спортсмен, шахіст

Національна збірна команда України з шахів серед спортсменів з порушеннями зору стала другою на Всесвітній шаховій олімпіаді серед спортсменів з порушеннями зору, що з 17 по 29 червня пройшла у мальовничому м. Охрід (Республіка Македонія). Кращими в команді України, яка була представлена 5 спортсменами, стали: Сергій Васін (1 місце на 2 дошці) та Любов Жильцова (2 місце на 4 дошці). Змагання шахової Олімпіади, що проводяться раз у 4 роки, цьогоріч об’єднали 135 спортсменів з 27 країн світу.

Українські шахісти з порушеннями зору вибороли срібло Всесвітньої олімпіади, вигравши в матчі у команди Росії, і, на жаль, поступившись команді Польщі. Розподіл командних місць Всесвітньої олімпіади: 1. Росія 2. Україна 3. Польща.

Склад національної збірної команди з шахів: Васін Сергій (м. Київ), Жильцова Любов (Київська область), Колпаков Владислав (Львівська область), Тука Олег (Чернігівська область), Яцишин Іван (Львівська область). Тренер команди – міжнародний майстер – Гриньов Валерій (м. Київ).

Окрім того, підводилися підсумки по дошках. Найкращими гравцями від України стали: Васін Сергій – 1 місце на другій дошці; Жильцова Любов – 2 місце на 4 дошці. Українці обійшли в турнірній таблиці дуже сильні команди Польщі, Німеччини, Іспанії та Сербії.

Щиро вітаємо переможців цього важливого міжнародного спортивного форуму!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Національний комітет спорту інвалідів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*