Закарпатські спортсмени-інваліди перемогли на міжнародному турнірі в Словаччині

Закарпатські спортсмени-інваліди перемогли на міжнародному турнірі в Словаччині. словаччина, міжнародні змагання, параолімпієць, турнір, інвалід, building, outdoor, person, clothing, footwear, man, woman. A group of people standing in front of a building

Закарпатські спортсмени-інваліди перемогли на міжнародному турнірі в Словаччині. словаччина, міжнародні змагання, параолімпієць, турнір, інвалід

У п’ятницю, 2 червня, у Словаччині в місті Михайлівці відбулись масштабні міжнародні змагання спортсменів-інвалідів.

Втретє в них активну участь прийняли спортсмени-інваліди з Закарпатської області. Про це повідомив голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець.

У змаганнях крім українців прийняли участь спортсмени-інваліди Словаччини і Угорщини. Українська збірна у цих змаганнях зайняла перше командне місце.

Зокрема, з настільного тенісу перше місце зайняв Олександр Лизанець, з штовхання ядра перемогу здобув Іван Реміцький, а друге місце посів Юрій Сидун, з дартсу чемпіоном став Олександр Лизанець, а друге місце зайняв Юрій Сидун, з бігу на 50 метрів друге місце зайняв Андріан Опачко. За збірну України виступали спортсмени-інваліди Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

Зазначається, що організатором змагань виступила Михайловецька районна рада Словацької асоціації інвалідів (президент Ева Хлодінкова).

Після виснажливого турніру, який закінчився справжнім тріумфом для української збірної, закарпатські параолімпійці встигли відпочити на озері Шірава, де вода вже достатньо прогрілась для купання.

Голос Карпат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*