“Бачити серцем”: як мати дитини з інвалідністю змінює суспільство (ВІДЕО)

“Бачити серцем”: як мати дитини з інвалідністю змінює суспільство (ВІДЕО). #localheroes, го бачити серцем, олеся яскевич, суспільство, інвалідність, person, child, indoor, floor, table, boy, young, little, classroom, furniture. A group of young children sitting around a table

Олеся Яскевич, керівниця ГО “Бачити серцем”, змінює ставлення суспільства до “особливих” дітей. Уже третій рік поспіль вона проводить літній табір для дітей з інвалідністю. Дивіться її історію у проекті DW #LocalHeroes.

“Бачити серцем”: як мати дитини з інвалідністю змінює суспільство. #localheroes, го бачити серцем, олеся яскевич, суспільство, інвалідністьCоціалізація дітей незалежно від виду інвалідності – мета ГО “Бачити серцем”

Олеся Яскевич, керівниця ГО “Бачити серцем”, усвідомлювала, що у сучасних українських реаліях ані її син, ані інші діти з інвалідністю не мають можливості інтегруватися в суспільство. Адже допомога держави побудована так, що ще більше відокремлює їх від соціуму: дистанційне навчання, індивідуальна реабілітація. Тому усією командою “Бачити серцем” вигадують чимало заходів, аби соціалізувати дітей незалежно від виду інвалідності.

Катерина Луцька

Deutsche Welle

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*