Архітектор створила інвалідний візок-сіґвей, на якому можна пересуватися стоячи (ВІДЕО)

Архітектор створила інвалідний візок-сіґвей, на якому можна пересуватися стоячи (ВІДЕО). suzanne brewer, walking wheelchair, сіґвей, інвалідний візок, інвалідність

Архітектор створила інвалідний візок-сіґвей, на якому можна пересуватися стоячи. suzanne brewer, walking wheelchair, сіґвей, інвалідний візок, інвалідність

Інвалідний візок, у якому використано два колеса типу сіґвей і сидіння-сідло, дає змогу користувачеві легко переходити від положення сидячи у положення стоячи, повідомляє The Epoch Times Україна (Велика Епоха).

Архітектор із Лондона Сюзанна Брюер (Suzanne Brewer) працювала над створенням прототипу візка разом зі своїм сином Джарвісом. Вона має декілька нагород у галузі архітектури, а от досвід промислового проектування отримала вперше.

Розробка моделі, яку назвали Walking Wheelchair («Ходяче інвалідне крісло»), почалася влітку 2018 року. Спостерігаючи за тим, із якими незручними ситуаціями стикаються люди з інвалідністю у натовпі, Сюзанні захотілося зробити крісло, яке допомогло б їм бути на одній висоті з іншими.

Можливість перебувати у положенні стоячи є вигідною як із погляду соціальної взаємодії, так і з погляду практичності.

«Стояти прийнято у різних життєвих ситуаціях — коли ви робите презентацію на роботі, коли вас обслуговують у барі, а також коли ви знаходитесь у вузькому коридорі. Іноді ж це необхідно для вашої зручності, наприклад якщо потрібно дістати щось з полиці у магазині або вдома на кухні», — говорить архітектор.

Деякі інші компанії вже розробляли стоячі інвалідні візки. Однак зазвичай у них від 4 до 6 коліс, до того ж механізм розвертає площину сидіння у вертикальне положення, а для підтримки людини використовуються опори для колін.

Walking Wheelchair має менш громіздку конструкцію. Його основа відносно легка і невелика та має лише 2 колеса у стилі сіґвей. А зроблене у формі сідла сидіння піднімається і опускається вертикально, як у стільцях.

Архітектор купувала частини для винаходу в інтернеті, а потім збирала їх разом, керуючись порадами спеціалістів-інженерів.

«Я замовила колісну основу у Словакії, бо вона була дешевше і, що важливіше, нею можна було керувати за допомогою тулуба чи ричага управління, а не ногами, — розповідає Сюзанна. — Поршень, який піднімає сідло, зроблений із ніжки електричного столу і ременя безпеки, що я знайшла на eBay».

У подальшому винахідниця планує знайти фахівців для вдосконалення стоячого інвалідного візка, щоб його можна було підготувати для виходу на ринок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*