Паралізований португалець випробував новий екзоскелет (ВІДЕО)

Паралізований португалець випробував новий екзоскелет (ВІДЕО). екзоскелет, компанія phoenix, силовий привод, тестування, інвалідний візок, floor, indoor, wall, clothing, person, tripod, man. A man standing in a room

Паралізований португалець випробував новий екзоскелет. екзоскелет, компанія phoenix, силовий привод, тестування, інвалідний візок

Мрія португальця Андрія Халіпа — знову ходити. Понад 20 років тому він втратив таку можливість і тепер його життя минає в інвалідному візку.

Халіп працює журналістом. За двадцять років пережив чимало: від депресій до збільшення і втрати ваги. Але головною його метою було знайти спосіб знову стати на ноги.

Він пробував різні пристосування для ходьби, зокрема пристрої, які не дають колінам згинатися. Але інвалідний візок виявився найпрактичнішим.

Але все ж пошуки він не покинув. Мрія занесла його до Каліфорнії. Там він узяв участь у тестуванні екзоскелета із силовим приводом.

Його розробила компанія Phoenix у Каліфорнійському університеті. Обіцяють, що він буде найлегшим і найдоступнішим на ринку.

Більшість з екзоскелетів має два силові приводи: на стегні й коліні. Однак тут він є тільки на стегнових суглобах. Костюм утримує коліно від згинання, коли людина стає на ногу, і згинає другу ногу, щоб зробити ще один крок.

Андрій тренувався кілька днів, перш ніж зміг звикнути. Каже, що тепер його мрія — на крок ближче.

Телерадіокомпанія «РАІ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*